Yeni dolandırıcılık türü.

Trust

0
Aracınız
Acaba avrupadada varmi boyle olaylar yoksa biz musluman dolandiricilikta ustamiyiz.
Avrupa'da arabanın değeri yokki dolandırıcılık olsun. Boyanmış değişmiş sistemi yok zaten. Bizde kim çıkardı ise de piyasanın anasını ağlatmış.

Şerif

0
Bu adamı bulmak kolay o zaman beyler . Yine bi ilanını görünce arayıp pazarlık yapıp tepesine binceksin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Avrupa'da arabanın değeri yokki dolandırıcılık olsun. Boyanmış değişmiş sistemi yok zaten. Bizde kim çıkardı ise de piyasanın anasını ağlatmış.

Araba cizilip boyanirsa ne oluyorki. Cok sacma bi sistem. Motor kismi olu degilse kaportada boya olsa ne olmasa ne. ? benle mezarami gidicek. Derken boyasiz bmw bulamadim diye sifir araba aldim avuc ici kadar boya yuzunden vazgectim. Ne sacma.
Pismanim.

Yalniz bu isleri musluman ulkede olmasi cok zoruma gidiyor. Hak hukuk oldu resmen islamiyetin adi kaldi.

Arkadaşlar yukarıdaki fotosu olan polatlıdaki boyacı ile benimde problemim oldu. Çok şükür ki ben noterde imzayı atarken çözdüm olayı da kurtardım. Verilmiş sadakamız varmış.

TURKCELL T70 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Merhaba arkadaşlar başımdan geçen ve içime oturan bir alım satım olayı aktarim size bilginiz olsun. Ben düştüm siz düşmeyin. 31 Ağustos da bir Civic aldım. Aracı 5664 ten sorgulattım. Trafik şube den sorgulattım. Servisten sorgulattım. Trafik sigortası kesen yerden sorgulattım. Araç da hiç bir şey yok. Bu arada expertize gittik. Boya darbe değişen yok. On numara. Aracı aldın Ankara Polatlı'dan geldim Mersin'e 15 gün oldu. Ev alma Fırsatı Doğdu aracı satlığa koyduk. Malum foruma da koydum satlık diye. Arkadaşın biri Alıcı oldu msj Attı 5664 e. Ne gelsin ağır hasar kaydı. Beynimden vurulmuşa döndüm. Adamı aradım. Tel kapalı. Sordum soruşturdum. Herifin işi buymuş. Aracı kazalı gösterıyor. Siğortadan parayı almıyor. Arac satılınca siğortaya parayı öde diyor. Siğorta ödeyip hasar kaydını yapıştırıyor. Araç ıkı devir Görüyor kayıt öyle işliyor. Adalet kimi tutar sizce.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çok geçmiş olsun hocam
Allah ıslah etsin bunları

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Allah razı olsun herkesten. Polatlı Ankara'nın pert araba mezarlığıymış bu arada bunu da öğrenmiş oldum :).. İnşallah bunları okuyan herkes daha dikkatli olur araç alım ve satışta. Şasi numarası ile 5664 ve sigortacınızdan araştırın, özellikle sigortacınızdan aracın ne zaman el değiştirdiği şimdiye kadar kaç tane sahibi olduğunu görüyor, en azından teyit etmek için önemli olduğunu düşünüyorum.
Bence önemli olan boya olup olmaması değil de o boyanın neden olduğudur.Eğer ufak bir kazaysa sorun olmayabilir ama şasinin dengesini bozacak bir kazaysa uzak durmakta fayda var. Adam saksı düşmesinden kaput boyalı diyor.Fotoğrafı var mı diyorum yok diyor :)

Aracınız
Gecen haberlere cikti sifir araba almis adam arac boyali cikmis. Beyan edilmemis bayide. Boya takintisi sikintili.

Aracınız
Araçların bu kadar fahiş fiyatlara satıldığı ötv lerin habire zamlandığı bir ülkede yaşıyoruz. İnsanlar yıllarca çalışıp iyi kötü bir arabayı zorla alıyorlar alırkende haklı olarak korkuyorlar kazalı mı boyalımı ya elimde kalırsa ya satarken zarar edersem diye
Bence temeli bu adam avrupada 3 aylık maaşıyla istediği arabayı alabiliyor aldığı araba pert olsa ne olacak lanet olsun dersin atarsın kenara gider ama biz öyle değiliz onlarca yıl çalışıp kıçı kırık arabayı zor alıyoruz

Niko

0
Araba alalı 7 ay oldu bende arabayi Şaseden sorgulamak istiyorum ama bir yandan da korkuyorum şimdi

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri