RoadFeast Navigasyon inceleme ve montaj

Buzzi

0
Eyvallah kardeşim sagol şimdilik idare etsin aslında bu parayla alt etekleri custon tanpon eki alcaktım ama az daha beklesin dedim istediğim model bulamadım yavaş yavaş yapcaz daha plakayı çıkartmadım bayramdan sonraya kaldı artık BRK plaka var bir yerde onu kovalıyom bakalım kısmet adım burak buarada

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sa arkadaşlar istanbul sirkecide dün navimex multi medya navigosyon taktırdım.araç içi kayıt kamerası yanında hediye fiyat olarak uygun geldi şuan kampanya var düşünürseniz alın derim 750 tl hepsi içinde.
d5566bd90a86011fbfce6c38a2eca91f.jpg

Hocam taktırdığınız firmanın adını ve ürünün modelini yazarsanız çok sevinirim. Bende navimex in android 6 lı son ürününü Bahçelievler'de sordum. 1500 tl fiyat çektiler.

Buzzi

0
Modeli bilmiyom ama android değil sanırım hiç bakmadım.bana şuanlık çalsın yeter orjinal görüntüsü hiç hoşuma gitmiyor diye değiştirdim.sahibinden de var özen elektironik aldım yer bakarsın

Modeli bilmiyom ama android değil sanırım hiç bakmadım.bana şuanlık çalsın yeter orjinal görüntüsü hiç hoşuma gitmiyor diye değiştirdim.sahibinden de var özen elektironik aldım yer bakarsın

Hocam kullanımından memnunmusunuz?

Buzzi

0
Şuanlık güzel radyosu navigasyonu TV bakmadım sanki az karıncalı geri görüş kamerasıda bizim arabanın orjinal kamerası gibi güzel değil.gece çok güzel bi hava katıyor 750 TL bence çok iyi daha iyisini istiyorsak zaten bunun daha değişik bi modeli var 1.500 cıvarı benim bütc m buna yetiyordu buna taktım en kısa zamanda resim paylaşırım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri