Seramik Kaplama

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Seramik kaplama kalınlık yapmaz, film kaplama da film kalınlığı belli olduğu için kalınlıktan çıkartılarak boya kalınlığı ortaya çıkar.

kara82

0
Aracınız
Seramik kaplama kalınlık yapmaz, film kaplama da film kalınlığı belli olduğu için kalınlıktan çıkartılarak boya kalınlığı ortaya çıkar.
Oyleyse kaputa tam veya yarim film yaptirayim diyorum, mali durumu duzeltince de seramik kaplama. Buradaki acmaz su: once film yapilirsa sonrasinda seramik kaplama icin filmi sokmek gerek

Aracınız
Mantikli olan kaputa komple film yaptirmaniz olacaktir. Film yaptirmadan once kaputa kusursuz bir polisaj yaptirmaniz gerekecektir ki filmin altindaki yuzey hareli olmasin. Daha sonrasinda kalan kisimlara koruma yaptirabilirsiniz.
Bir baska secenek komple koruma yaptirip daha sonra kaput filmi de uygulatabilirsiniz.

Uzun aradan sonra tekrar merhaba. Bende araştırmasını yapıyordum seramik mi yoksa kaput için folyo kaplamamı yaptırayım diye. En son uygulamacıya danıştım. Seramik kaplama çok iyi malzeme ama çok ince tabaka olduğu için taş çarpmalarında istediğin gibi korumayı yapmaz deyince sadece kaputu koruma yaptırdım.

VA 9827

sketen

0
Aracınız
Seramik olayi biraz karışık, adam wax atıyor seramik diyor. Seramik denilen aslında adı Nano korumalar 8-9h sertliğinde film tabakası oluşturuyor. Bu ürünler belli.
En kolay uygulanan uygun fiyatlı zr53,
şuan piyasadaki en iyi nano koruma Gyeon Mohs+(Uygulaması profesyonellik istiyor.) http://www.boyassi.com/urun/gyeon-mohs---nano-gelismis-seramik-boya-koruma_1880.aspx

Bu işi düzgün yapan sayılı insan var piyasada. Sakın herkese kanıp 1000-2000 fiyatlar vermeyin. En adi malzemelerle polisaj yapıp wax atıp seramik kaplama diyip 1500lira alanı gördüm.

Boya koruma hakkında isteyenlere yardımcı olurum, tavsiye verebilirim.

kara82

0
Aracınız
Uzun aradan sonra tekrar merhaba. Bende araştırmasını yapıyordum seramik mi yoksa kaput için folyo kaplamamı yaptırayım diye. En son uygulamacıya danıştım. Seramik kaplama çok iyi malzeme ama çok ince tabaka olduğu için taş çarpmalarında istediğin gibi korumayı yapmaz deyince sadece kaputu koruma yaptırdım.

VA 9827
Kaput tamamen mi kaplandi, yarim mi? Ne kadar tuttu?

Aracınız
ZR53 yanlis uygulamada buyuk sikintilara yol aciyor. Seramik koruma dedigimiz urunler amator ellerde sorun teskil etme ihtimali yuksek. Bu tarz korumalari bu isi tam anlamiyla "detailing" yapan insanlara yaptirmak en verimlisi ve dogrusu olacaktir.

messe

0
Aracınız
Seramik olayi biraz karışık, adam wax atıyor seramik diyor. Seramik denilen aslında adı Nano korumalar 8-9h sertliğinde film tabakası oluşturuyor. Bu ürünler belli.
En kolay uygulanan uygun fiyatlı zr53,
şuan piyasadaki en iyi nano koruma Gyeon Mohs+(Uygulaması profesyonellik istiyor.) http://www.boyassi.com/urun/gyeon-mohs---nano-gelismis-seramik-boya-koruma_1880.aspx

Bu işi düzgün yapan sayılı insan var piyasada. Sakın herkese kanıp 1000-2000 fiyatlar vermeyin. En adi malzemelerle polisaj yapıp wax atıp seramik kaplama diyip 1500lira alanı gördüm.

Boya koruma hakkında isteyenlere yardımcı olurum, tavsiye verebilirim.

Geçen hafta auto king'e gitmiştim küçük bir hasarı göstermek için orada seramik boya koruma kampanyasından bahsettiler ve kampanya olduğunu söylediler.
5 yıl garantili 1225 tl fiyat verdiler uygulamanın ismi PP-CB CERAMIC ULTRA BOYA KORUMA diye geçiyor, Meguairs ürünleri kullanıyorlarmış.

Bu sizin ölçeklendirmenizde nasıl değerlendirilir, seramik olmayan boya korumamıdır, ya da şöyle sorayım bu ölçeklerde bir işlem arabama ne katar :)

sketen

0
Aracınız
Geçen hafta auto king'e gitmiştim küçük bir hasarı göstermek için orada seramik boya koruma kampanyasından bahsettiler ve kampanya olduğunu söylediler.
5 yıl garantili 1225 tl fiyat verdiler uygulamanın ismi PP-CB CERAMIC ULTRA BOYA KORUMA diye geçiyor, Meguairs ürünleri kullanıyorlarmış.

Bu sizin ölçeklendirmenizde nasıl değerlendirilir, seramik olmayan boya korumamıdır, ya da şöyle sorayım bu ölçeklerde bir işlem arabama ne katar :)

%99 polisaj yapıp wax atıp bırakacaklar, ama ben aracı 3-5yıl satmıycam hep boyam sıfır durumda kalsın diye bir isteğiniz varsa size bir kaç yer önerebilirim.

Geri