Civic FB7 Yeni Muhteşem Civic Otomatik Bagaj Açma Projesi

tekin

0
Aracınız
Çelik halatları alırken kestireyim diyorum evde kesmesi zor olucak 12 cm filan kestirsek kısamı gelir acaba? Benimde yaylar bugun geldı operasyon yapıcam. Bide o kanca tarafı yırtmasın dıye cozum bulan var mı?

Hocam halat kısa gelirse montajda zorlanabilirsin. 1-2 santim uzun olsun sıkıntı olmaz. Kanca tarafındaki yırtılma, yayı ne kadar gerdirdiğinle bağlantılı olarak en fazla yarım santim kadar oluyor. Sonra öylece kalıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
15 cm deneyeyim o zmn. Birde mili kesmekten bahsetmişler taktıktan sonra sokup mılı keserken sil bastan montaj yapmak zorunda kalmıcakmıyız. Mili tahmini ne kadar kesiyoruz kesip takayım ugrasmasam

tekin

0
Aracınız
Ben mille hiç oynamadım, olduğu gibi taktım. Bence montajı yaptıktan sonra biraz kullanın. Ses yapacak olursa mili kesme yoluna gidersiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

tekin

0
Aracınız
Önceki sayfalarda fotoğraf eklemiştim. Montaj yaparken yardımcı olacaktır size. Şimdiden kolay gelsin.

Honda Civic 2015 FB7 Executive

Aracınız
Baya montaj yapan olmuş. Yayın ömrü nasıl artık görevini yapmayanlar oldumu? Olumsuz dönüş hiç yok

tekin

0
Aracınız
Baya montaj yapan olmuş. Yayın ömrü nasıl artık görevini yapmayanlar oldumu? Olumsuz dönüş hiç yok

Beş aydır kullanıyorum taktığım gibi duruyor. Gerdirme payı var. Esnerse biraz daha gerdirip kullanıma devam ederiz diye düşünüyorum.

Honda Civic 2015 FB7 Executive

Aracınız
Benim fd6 ya olmadi o mesafede takicak delik bulamadim. Biri yakin oldu biri uzak kaldi yayi gerdiremedim . Pratik bir yolu var miki. Mili uzattim taktim gerdiremedim tam bu seferde bagajda yatmaktan bunaldim biraktim.image.jpg
Lazim olan varsa aldigim fiyattan kargolarim celik halattan hediyesi olur. Fd6 ya takan yoksa tabi

Aracınız
Kucuk kare deliğe ulaştıramadım saatlerce ugraştım. Elimi parçaladım. Bu meleti gerdirmenin kolay yolunuda bulamadım pes ettim. FD6 ya olmuyor.

Aracınız
Benim fd6 ya olmadi o mesafede takicak delik bulamadim. Biri yakin oldu biri uzak kaldi yayi gerdiremedim . Pratik bir yolu var miki. Mili uzattim taktim gerdiremedim tam bu seferde bagajda yatmaktan bunaldim biraktim.Ekli dosyayı görüntüle 2367
Lazim olan varsa aldigim fiyattan kargolarim celik halattan hediyesi olur. Fd6 ya takan yoksa tabi

Ben alırım ustam Ankarada Yer

Geri