Arka Park Kamerasi kullanimi.

Aracınız
Resimde gozuken görüntü degistirmeyi nasil kullaniyoruz çözen varmi acaba

Hocam elegance donanım icin yazıyorum 1 sayısı varya ona basınca değişiyor geniş acı normal acı ve tamponu gösteren acı olarak.Goruntu ayarları ise ayarlar kısmına gırın orda görürsünüz zaten kamerası oldukça güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaslar mesela istesek ayni girisler uzerinden bu mesafeyi tam olarak gosteren sensor taktirabilirmiyiz.

Hocam elegance donanım icin yazıyorum 1 sayısı varya ona basınca değişiyor geniş acı normal acı ve tamponu gösteren acı olarak.Goruntu ayarları ise ayarlar kısmına gırın orda görürsünüz zaten kamerası oldukça güzel

Benim araçta elegance paket ama kamera açısını değiştiremiyorum yada değişiyormu elegance pakette

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim araçta elegance paket ama kamera açısını değiştiremiyorum yada değişiyormu elegance pakette

Değişiyor hocam bende de elegance var kamera açılınca 1 sayısına tıklayın kamera açısı değişecektir.Degismezse ayarlarda bir sıkıntı olabilir bakın gayet basit anlaşılır ayarları var zaten

Değişiyor hocam bende de elegance var kamera açılınca 1 sayısına tıklayın kamera açısı değişecektir.Degismezse ayarlarda bir sıkıntı olabilir bakın gayet basit anlaşılır ayarları var zaten

Teybin normal tuşları üzerinde olan rakamlardan 1 mi

Aracınız
Arkadaşlar ayrı konu açmamak için buraya yazmak istedim. Kameraların yeri malum plaklalığın üstünde. Yağmurlu havada kamera tamamen pisleniyor ve geri vitese takınca hiçbişey göstemiyor. Bununla ilgili bir çözümü olan oldu mu acaba. Üstüne otomatik çalışan kapak gibi bişey yapmak lazım yoksa bu şekilde pek bi espirisi kalmıyor kameranın

Geri