Yeni kameram. Gs90c

Dostlar. Bildiğiniz üzere geçen ay bir dostumun getirttiği g1wh adlı kamera almıştım. Aslında gayet memnundum ama aynı arkadaş arayıp yeni kamera getirttim sana güzellik yapayım diyene kadar. Yeni kameranın öZellikleri saymaya başlayınca tamam getir dedim gitti. Diğer başlıkta detaylı özelliklerini verdim. (Bugün hondanız için ne yaptınız başlığında).
Cihaz gerçekten inanılmaz. Kamera düşünenlere çok sağlam bi seçenek bence.

gule gule kullanin. cekim orneklerini paylasirsaniz sevinirim. bu arada fiyat ve alma yerini de tabii ki

Tabiiiki. Yarın akşam montajını yapıcam. (hafıza kartını eski cihaz içinde unutmuşum. Yarın akşam alıcam). Görüntü örnekleri ni paylaşayım ama özellikle youtube a yükleyince kaliteyi bozuyor. Verdiğim linki incelerseniz orda orjinal videoları dropboxa yüklemişler. Fikir verir
Fiyat eski cihazı 150 ye almıştım. Aynı paraya geri iade edip üste 60 verdim. 210 a geldi bana .
Arkadaş ebayden getirtiyor.

Eski kameram g1wh için cpl filtre almıştım. Sonra o filtreyi araç içinde kaybettim. Çok sıkı oturmuyordu. Geçen gün çocuk koltuğu montajını yaparken filtre koltuğun altından çıktı. Oysaki tüm paspasları yer döşemelerine kadar söküp bakmıştım.
Neyse elimde filtre bu kameraya uymuyor. Napsam diye düşündüm. Bi aparat yapıp 3d printerdan basayım dedim. Oldu da.
uploadfromtaptalk1445451427310.jpg
Üretilen parça.
uploadfromtaptalk1445451356806.jpg
Solidworks çizimi..
uploadfromtaptalk1445451474450.jpg
Son hali.

Bir muhendis olarak bu uygulamaniz cok hosuma gitti. İnsanlarimizin boyle yaratici olmasi cok guzel bir sey. Tebrikler :)

Eyvallah. Daha öncede aynı yolla ön kapıların altındaki aydınlatmayı söküp kapı altı laser honda logosu oturtmuştum.

sketen

0
Aracınız
Bende kamera alacağım arka cam için, g1wh arka cama olur galiba. Ön için Xiaomi yi action cam kullanacağım.

Geri