Ses yalitimi

Arkadaşlar merhaba. Ben de dün aldım yeni aracımı. Zevkle uzun yıllar binmeyi düşünüyorum. Ankarada aldığım plaza, ses yalıtımı, seramik kaplama, kaput filmi ve cam filmi için 1800 TL toplam paket fiyatı öneriyor. Ayrı ayrı olunca fiyatları farklılaşıyor. Yaptırmayı önerir misiniz? Kararsız kaldım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba. Ben de dün aldım yeni aracımı. Zevkle uzun yıllar binmeyi düşünüyorum. Ankarada aldığım plaza, ses yalıtımı, seramik kaplama, kaput filmi ve cam filmi için 1800 TL toplam paket fiyatı öneriyor. Ayrı ayrı olunca fiyatları farklılaşıyor. Yaptırmayı önerir misiniz? Kararsız kaldım.

Aracınız hayırlı olsun,
Aşağıda ki sorulara net cevabını alıp yazarsanız fiyatı yorumlamamız daha doğru olur,
1. Ses yalıtımını detayı nedir sadece çamurluk içerimi yapılacak araç altına da pütür atılacak mı?
2. Yapılacak seramik kaplamanın markası nedir?
3. Kaput ve cam filminin markaları?

Merhabalar.

1) Ses izolasyonunda 3M kullanılıyormuş. Çamurluk içine yapılmıyormuş, daha önce kazaya sebebiyet vermiş. Aracın bütün olarak altına pütür atılıyormuş.
2) Seramik kaplama da 3M.
3) Cam filmi: Lumar, Amerikan malıymış. Kaput filmi ise Oraguard markaymış.

Hepsinin 1. sınıf ürün olduğunu, garantili olduğunu, garanti belgelerini vereceklerini ve şikayet bile etmeyeceğimi söylüyolar. Biraz iddialılar b konuda. Aksi takdirde yıllardır plazada bu işi yapamazdık diyorlar. Firmanın ismini belki reklama girebileceği için yazmayayım. Çok büyük ihtimalle yaptıracağım ama fikrinizi de almak isterim. İlk sıfır aracım, ve fazla fikrim yok. Önceki araçlarıma yaptırmamıştım 2. el aldığım için.

Marka ismi ver hocam da herkes bilsin,bir fikir oluşsun bizlerde de

Markalar onlar işte hocam. 3M, Oraguard ve Llumar diye bakınca internette de çıkıyor. 4 işlem yapılıyor toplamda, 2 tanesi 3M marka. Biri Oraguard, diğeri de Llumar. Yaptırmaya karar verdim. Yarın teslim alıyorum aracımı. Memnuniyet ya da memnuniyetsizliğimi buradan paylaşırım.

Aracınız
Merhabalar.

1) Ses izolasyonunda 3M kullanılıyormuş. Çamurluk içine yapılmıyormuş, daha önce kazaya sebebiyet vermiş. Aracın bütün olarak altına pütür atılıyormuş.
2) Seramik kaplama da 3M.
3) Cam filmi: Lumar, Amerikan malıymış. Kaput filmi ise Oraguard markaymış.

Hepsinin 1. sınıf ürün olduğunu, garantili olduğunu, garanti belgelerini vereceklerini ve şikayet bile etmeyeceğimi söylüyolar. Biraz iddialılar b konuda. Aksi takdirde yıllardır plazada bu işi yapamazdık diyorlar. Firmanın ismini belki reklama girebileceği için yazmayayım. Çok büyük ihtimalle yaptıracağım ama fikrinizi de almak isterim. İlk sıfır aracım, ve fazla fikrim yok. Önceki araçlarıma yaptırmamıştım 2. el aldığım için.
Hocam fiyatta biraz tutarsizlik var sanki. En basitinden kaliteli bir seramik kaplamanin sisesi 900-1200 tl arasinda degisiyor. Bu uygulama icin oncesinde pasta islemi yapiliyor ki bu da maliyeti arttiriyor. 3m cam filmi 250-300 arasinda degisiyor. Kaput filmi de her yerde neredeyse 200-300 tl arasinda degisiyor hatta llumar olursa 500 liraya ulasabiliyor. Eger gercekten orjinal olduguna inaniyorsaniz yaptirin. Bu fiyat cidden cok ucuz cunku.

SM-A810F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7124]gokhand[/MENTION] 3M dedikleri kaplama ürününü görmek istediğinizi söyleyin, 3M diyerek başka bir marka yapma ihtimalleri yüksek, ses yalıtımı için beklentiniz yüksek olmasın.
Kaput filmi için 3M veya Lumar yaptırmanızı tavsiye ederim, kaput filmi ile ilgili linkteki konuyu inceleyin derim ;)

https://www.civictr.com/showthread.php/5664-Kaput-Kaplamanın-Korumanın-Hazin-Sonu-(

Benim önümde yaptılar. Hepsinin paketini gördüm. Garanti belgesi de verdiler. Aracımı dün teslim aldım. Şimdilik oldukça memnunum. Ama ses yalıtımı olayı bence de hikaye. :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Benim önümde yaptılar. Hepsinin paketini gördüm. Garanti belgesi de verdiler. Aracımı dün teslim aldım. Şimdilik oldukça memnunum. Ama ses yalıtımı olayı bence de hikaye. :)

Hayırlı olsun keyfini sürün :)

İyi günler aracı hangi firmadan aldınız acaba bana verilen fiyat 2500 civarında Efe'de

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri