fan hep sıcak üflüyor

Aracınız
arkadaşlar 2016 elegans civic sahibiyim geçen gün çoluk çocuk gezerken araba çok sıcak oldu sıcaklığı düşürdüm hatta18 e kadar ama hala sıcak üfledi fan klima off du sizdede böylemi dışarda hava bu kadar soğukken neden sıcak üflemeye devam etti hiç anlamadım camı açtım ama kafama takıldı illa klima mı açmak gerekiyor soğuk üflemesi için veyen benim arabada bir problem mi var yardımcı olursanız sevinirim

Çetin

0
Aracınız
arkadaşlar 2016 elegans civic sahibiyim geçen gün çoluk çocuk gezerken araba çok sıcak oldu sıcaklığı düşürdüm hatta18 e kadar ama hala sıcak üfledi fan klima off du sizdede böylemi dışarda hava bu kadar soğukken neden sıcak üflemeye devam etti hiç anlamadım camı açtım ama kafama takıldı illa klima mı açmak gerekiyor soğuk üflemesi için veyen benim arabada bir problem mi var yardımcı olursanız sevinirim
Benimki fd6 2007 hiç böyle bişey yapmadı 18 derece baya serin üflemesi gerek normal degil sizinki

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=3055]akyazi80[/MENTION] Klimayı on pozisyonuna alın istediğiniz dereceye ayarlayın, klima çalışır durumdayken ac off yapın fan çalışmaya devam etsin, bir de bu şekilde deneyin.

Aracınız
Evet Adminimizin' de dediği gibi klimayı bir anlık devreye alıp tekrar kapatın. Sistem elektronik olunca her şeyi denemek gerek.

Geri