O zaman yeteri kadar iyi değilsiniz ki mercedes e değilde hondaya biniyorsunuz. Sizin söylediğiniz e bakılırsa.
Ben yaklaşık 3 yıldır paylasimlarimi forumsal değil yakinen de yaptım ismini nikini hatırlamadığım bi çok kişinin lpg aparatlarıni bile kisalttırdım.mevzu iyilik mevzusu ise konuşacak çok şeyim var.
Takıldığım mevzu geçmişin unutulup iş bittiğinde eleştiri yapılması sizin mevzunuz 1300 tl mevzusu değil sadece mekan ve zaman mevzusu eminim ki hakana yakın olsa idiniz bi şeklini yolunu bulup hakana yaptırmak idi.istanbulda yaptırmak zor olduğundan alternatif net yoluyla uğraşıp yaptınız mutlu oldunuz daha sonra hakan böyle şöyle deyip adamın ticaretini sorguladiniz. Ama geçmişte hakanla yaptırmak içinde elinizden geleni yaptınız.

Yazdıklarımın içinde yine eleştirilebilcek hangi cümleler varsa onları aradan seçip yorum yapıyosunuz.işciliğine efendiliğine tek bir kelime ettimmi ? Honda alıcak kadar kazanmışım demekki fazlasında gözüm yok şükürler olsun. Mesele istanbulda olup olmamak değil kendi arabamla zaten işim olduğu için İstanbula kadar geldim anlaşsaydık 1 gün bırakabilirdim arabamı. Geçmişte evet işciliğini beğendiğim için yaptırmak istedim kendisitle bi muhabbetim daha önceden yaptırdığım bir işim olmadı. Geçmişi unutup iş bittikten sonra laf atmak demişsiniz hangi geçmişten bahsediyosunuz?? İlk defa bu mesele için irtibata geçtim ama dediğim gibi anlaşamadık. Başka şekilde hallettim. Ticaretine laf ettiğimi nerden çıkardınız ?? Tekrar söylüyorum yukarıdaki açıklamayı bu parçayı bahsi geçen taiwan malının ucuza alınabileceğini söylemek için yazdım. Bütce meselesi eminimki bu forumda benim gibi bütcesi kısıtlı olup daha uygun fiyatlı bitirmek istiyenler vardır. Gerçekten gereksiz polemik oldu. Benim kimsenin işine engel olduğum yok isteyen istediği yerde yaptırsın. Zamanı bütcesi durumu olanlar Hakanı tercih etsin. Daha az bütce ayırabilecekler taiwan malını dışarıdan temin etsin. Olay bu tekrar söylüyorum farklı yerlere çekmeyelim.

Trust

0
Aracınız
Daha ucuza alına bileceği yanında hakanı ciddi anlamda soyuyormus algısı yarattınız. Bütçem kısıtlı deyip ajitasyon yaptınız mevzu bu.ama aracınıza yaptığınız aksesuarları bakılır ise söylemler ile eylemler bağdaşmıyor.

[MENTION=413]oguzhanfb7[/MENTION] abartma istersen. Cevabın varsa ver. Yoksa bu şekilde ayıp oldu. [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi gözünüzü seveyim ne cevabı vereyim görmüyomusun 2 saattir yazıyorum konu nerelere geldi ben bi insanın kişiliğne yaptığı işe lafmı ettim. Benim bütceme uymadı başka yollarla hallettim dedim. Hala gelmiş ajitasyon falan arabana başka şeyler takmışın para bulup falan. Konu zorla başka taraflara çekiliyo. İfade özgürlüğü yok ise bu forumda kimse yetkili benim bütün konularımla birlikte yorumları hesabımı silsin abi bu nedir. Ben kendimi anlatamıyorum sanırım allah aşkına olay hakan meselesine nerden geldi zorla o tarafa çekiliyor.

Ben her anlamda yardım için buradayım.
İnşallah seni bu kadar sıktığım için birgün seni rahatlatma şansını bana verirsin.

Bak ismail hocam beni yanlış anlamış olabilirsin benimde farklı bir niyetim yok bu forumda emin ol. Bende içinde olmak üzere çoğu kişide emeğin vardır bu forumda. Ben kimsenin yaptığı işe veya kişiliğine veya başka bişeyine laf etmedim etmemde bende esnafım yakışmaz.Aksine dedimki en iyi ustadan daha iyi ustadır diye yazdımmı yazdım. Bütcem uymadı başka türlü hallettim. Bunda niye farklı taraflara çekilcek birşeyler aranıyor. Parası önemli değil sağlam bi isim ver deseler bana bende hakan derim. Neden farklı yönlere gitti bu konu. Ben aksesuarcı değilim boya montajcı falanda değilim niye bi başkasını kötüleyeyim. Bana uymadı açık açık soyledim. Ben bir hata yaptığımı düşünmüyorum bir saygısızlık yaptıysam affola ama sizinde ''yol vermek'' Tabiriniz hiç yakışan bir yorum olmadı.

yau

0
İyi geceler bu sayfayi takip ediyorum. Oğuzhan bey in söylemek istediğini anladigimi dusunuyorum, fiyatlar dikkatimi çekmişti cok fark var kit herhalde oturmuyor diye dusundum her zaman ürün ve işçilik kalitesini ararim usta kendi araci gibi düşünmeli bir nevi. Bir ayagim tatillerimde bursadadir, firsat bulursam gidip bakacağım bursadaki ucuz kite belki taiwan ile kiyaslayamasamda fikir olusacaktir fiyatta makulken takilabilir algisi olustu mesela. ''Ekonomik sartlari goz onune alip ürünü alamayanlar icin ideal ürün''ler haline donusuverdi. Ben bunu anladim hakan usta nin karalandiginida düşünmedim..
Saygilar,iyi geceler tekrar..

İyi geceler bu sayfayi takip ediyorum. Oğuzhan bey in söylemek istediğini anladigimi dusunuyorum, fiyatlar dikkatimi çekmişti cok fark var kit herhalde oturmuyor diye dusundum her zaman ürün ve işçilik kalitesini ararim usta kendi araci gibi düşünmeli bir nevi. Bir ayagim tatillerimde bursadadir, firsat bulursam gidip bakacağım bursadaki ucuz kite belki taiwan ile kiyaslayamasamda fikir olusacaktir fiyatta makulken takilabilir algisi olustu mesela. ''Ekonomik sartlari goz onune alip ürünü alamayanlar icin ideal ürün''ler haline donusuverdi. Ben bunu anladim hakan usta nin karalandiginida düşünmedim..
Saygilar,iyi geceler tekrar..
Valla hocam Ben de aynı düşüncedeyim Aynı şekilde anladigimi ve [MENTION=413]oguzhanfb7[/MENTION] ye hak verdigimi yazdım zaten. ama arkadaşın üslubu beni rahatsız etti bu konuda fikrimiz ayrı düşse de [MENTION=6]Trust[/MENTION] ismail abiye bu tarzda konuşulması bana dokundu. Hem bu gün bana yarın sana hesabı bilmem anlatabildim mi

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yau

0
Üsluplar rahatsiz edici olmus evet , forum gayet seviyeli buda nazarlik oluversin, kimsenin gönlü kirilmadan kapansin. Daha önce ford aracim icin forum takip ederdim paylasimlar cok guzel fakat ukala insanlarla doluydu..

Geri