Yine zam yine zam

Aracınız
Ankara soğuğu neyse de ayazı bitiriyor be hocam sabah arac bile zor marş alıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün benim arabada iki defa Zor bastı.sonra sıkıntı olmadı ama akü korkuttu beni.bir kaç yere led taktık kaldırmıyor mu acaba diye düşündüm.

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

Aracınız
Dün benim arabada iki defa Zor bastı.sonra sıkıntı olmadı ama akü korkuttu beni.bir kaç yere led taktık kaldırmıyor mu acaba diye düşündüm.

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

Benim araçta led olmayan yer kalmadı diyebilirim

Hayır halk da iflasını verince ne olacak acaba. Tahammül edemiyorum artık. Sığır gibi yaşıyoruz. İliğimizi kemiğimizi sömürüyorlar. Halk bütünleşse azıcık kafasını kullansa. Çok değil 1 gün kimse yakıt almasın bak ne oluyor o benzinin fiyatı. Ama nerde öyle zeki,aklını kullanabilecek bir halk. Yok maalesef.....

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok doğru kardeşim. Yapmalıyız bunu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

krmmrt

0
Aracınız
Askerliği Ankara'da yapmıştım. Aralık - Mayıs arasında. İzmirli adama yapılır mıydı bu =)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wordls

0
Benzin mazotu gectimde gaza bu kadar zam cok kotu oldu.
Suyla calisan araba olsa suyada zam gelir.
Sığır gibi yasiyoruz arkadasin dedigi gibi.
İnsanlari alistirdilar zama. Kimse sesini cikarmiyor artik.
Cikarsa ya vatan haini yada fetocu derler !

Çetin

0
Aracınız
Bende az önce depoyu fulledim 36.77 litre lpg ye tam 100 tl verdim bayaa zam geldi kayseriyede 2.42 den 2.72 oldu

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Wasted

0
Aracınız
Gerekçesi piyasa bozuldu, ekonomi battı falan olsa neyse. Dersinki ülke battı da benzin zamnlandı normaldir. Ama durum öyle değil. Bu bildiğin milleti enayi yeirne koyup vergiyle sömürmekle ilgili. Ağır küfür etmem lazım ama neyse, bu bildiğin şerefsizlik, çünkü benzinin %70 vergi. Bu ne demek? Popmpacıya 100 tllik benzin koy deyince, depoya 30 tllik koyuyor, geri kalan 70tlyi devlet cebe atıyor demek bu.

Arkadaş, bu petrol fiyatlarının dünyada en dibe vurdğu zamanda oluyor hemde. Petrol fiyatları en düşük fiyatı görmüşken, bizde benzin ucuzlamıyor, fırsat bu fırsat deyip aynı vergiyi almaya devam ediyorlar yani ekstradan milyonlarca lira giriyor vatandaşın cebinden devletin kasasına. .. Eee petrol dib fiyattayken kazık akaryakıt veriyosun, ama tam tersine en ufak olumsuzlukta üstüne yine zam yapıosun.

Neyse sinirlenerek bir yere varılmıyor. Milleti bu kadar sömürmeseler 2r dakka duramazlar o koltukta batar giderler. bunlarda o kapasite yok.

Geri