Fb7 led stop uygulamamiz

ukirdi

0
Adresi bu arkadaşlar ulaşırsanız fiyat TEM'in kendisi verecektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ukirdi

0
Biz malz alışverişi yaptığımız icin fiyat verilmedi bize kendisine sordum ben TEM'in ve sürecek zaman anlatırım dedi 0 (532) 559 27 90 Med elektronik Muammer bey

ukirdi

0
@uzeyir hocam sinyalde sarı yanıyor parkta kırmızı

Konuştum uygulama güzel ama masraflı birde hangi yöntemle olursa olsun far yada stoplarin içinin açılması bana çok sağlıklı gelmiyor. Acaba 60cm neon ledler var ya onlarda alıp icine doğru açmadan uzatsak ise yarar mi?? :)

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Konuştum uygulama güzel ama masraflı birde hangi yöntemle olursa olsun far yada stoplarin içinin açılması bana çok sağlıklı gelmiyor. Acaba 60cm neon ledler var ya onlarda alıp icine doğru açmadan uzatsak ise yarar mi?? :)

ne aldınız fiyat paylaşırmısınız

ne aldınız fiyat paylaşırmısınız
400 lira malzeme animasyonlu istersek ek olarak da 80 lira parası olduğunu 100 lirada işçilik alacağını soyledi. İl disinda iseniz stopları söküp gönderin kaynakla açıp kaynakla kapatiyoruz slikon falan işi yok bizde dedi elime geldiği gibi bir gunde yapar kargolarim dedi.

Aracınız
400 lira malzeme animasyonlu istersek ek olarak da 80 lira parası olduğunu 100 lirada işçilik alacağını soyledi. İl disinda iseniz stopları söküp gönderin kaynakla açıp kaynakla kapatiyoruz slikon falan işi yok bizde dedi elime geldiği gibi bir gunde yapar kargolarim dedi.

çok pahalı

Geri