CVT vs Manuel

mykaba

0
Merhaba arkadaşlar. Nasip olursa bir iki ay içinde Civic 1.6 Executive LPG alacağım. Ancak şanzıman konusunda kararsızım. Öneriniz olursa memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Aracınız
Civic FC5 2017
Otomatik - Manuel farkı 3.000 tl
Değmez manuel almaya. Otomatik alın geçin. Otomatik tam anlamıyla bir rahatlık )

mykaba

0
5 yıldır megane 1.5 edc kullandım. Ondan az çok biliyorum otomatiğin rahatlığını. Hiç bir arıza sorun yaşamadım. CVT de yaşar mıyım acaba. Yada CVT nin sağlamlığı nasıldır?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
5 yıldır megane 1.5 edc kullandım. Ondan az çok biliyorum otomatiğin rahatlığını. Hiç bir arıza sorun yaşamadım. CVT de yaşar mıyım acaba. Yada CVT nin sağlamlığı nasıldır?

Honda %80 otomatik %20 gibi manuel satan bir marka, problem olacağını düşünmüyorum sorun olacak bir şeye honda kolay kolay girmez bu yüzden yıllardır aynı motoru kullanıyorlar.

Arkadaşlar kendi aracım elagance otomatik çok memnunum vites geçişleri hiç hissedilmiyor. İşteyken yeni kasa Toyota kullanıyorum kamyon daha rahattır herhalde. Vites değişimi yaparken öyle bir sallıyor ki geçsem mi kalsam mı der gibi. Renault otomatik de bence Honda şanzımanına yanaşamaz çünkü onu da test ettim. Dsg şanzıman süperdi ama o konuda Skoda Octavia 2017de.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri