Bakım kmsi geçti

Aracınız
Aracım 2015 model 30 bin bakımını yaptırmıştım aracım 46 binde lpgli iş güç derken bakım yaptıracak vakit bulamadım 50 bini bekleyip mi yaptırayım yoksa dostlar bekleme hemen gitmi dersiniz araç mahşallah şiir gibi bakım yaptırmadım ama bir kere tekleme vs yapmadı bir sorun çıkarmı bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi bide artık servise gitmeyeceğim sanayide yaptımak istiyorum 3-5 yere baktımda içim sinmedi pek iyi bir hondacı servis varmı ist avrupa yakasındayım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okan17

0
Bende 60 bin bakimi geldi yaptirmadim. Acikcasi 300-500 km gecsede bir sey olmaz ama fazla uzatmamak lazim

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
Kimse sorun cikar ya da cikmaz diye garanti veremez. 10binden sonra bakımı ne kadar erken yaptirirsaniz o kadar iyi olur. 50bini beklemeyin, bir ustaya danışın bence

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhabalar,
Servise km gecince goturmek, aracin garantisini etkiliyor mu?
Or:Aracimi 49000 de aldim, ee biraz keyif cikarmak hakkimiz sanirim, ama derken 53000 km bulmusum? servis garanti icin sorun yapar mi sizce??

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=9844]maestro1984[/MENTION] En kısa sürede gidin biraz daha geçirirseniz problem yaratabilirler.

Aracınız
Arkadaslar bakim km si gelince benim arabam sertlesiyor motor sesi filan degisiyor bu yaklasik 5 bin km den sonra oluyor, yag ve filitreleri degisince de eski sessizligine donuyor, belkide bana oyle geliyordur cunku her cikisimda bi redline yaparim ara hizlanirim belkide yuksek devirden dolayi yag degisimini istiyor ? Gecende 5 k da degistirdim simdi 8 k oldu onuda uzun yol yaptigim icin degistirmedim ama haftaya degistirmem lazim onuda 4 aylik yag da olsa yazin yol yaptik o sicakta..

SM-T800 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri