Sahte Xenon Kitler (DİKKAT)

Aracınız
Selamlar

Elegance FC5 aracım icin xenon araştırmasına girdim malum bi xenon yerine halojen farlar mevcut.

Detaylı araştırmama göre Türkiye'de ki Philips Xenon Kitlerin hepsi yan sanayi üretimmiş yani Philips ile alakası yok.Zaten Philips kendi sitesinde 300 dolara satarken Türkiye'de internet sitelerinde 450₺ olması insanı bu kanıya direk ikna ediyor.Dikkatli okuyun Philips led veya ampülleri demiyorum Philips hid xenon olarak heryerde satılanlardan bahsediyorum.

Photon Xenon araştırdım Türkiye'ye orijinal photon markasının xenonları geliyor ama bunda da isin uckagitciligina kaçmış her zaman ki gibi uyanık dolandırıcılar.Orjinal Photon Xenonlar Avrupa'da 180-220€ arasında değişiyor Türkiye'de ise 300-400 fiyat aralığında satılan photon marka xenonlar sahte orijinal photon xenonlar 800 Türk lirasından başlıyor.Ve Araştırmalarıma göre photon markasının Philips ile hicbir alakası yok.Turkiyede aksesuarcılar Philips photon diye diye boyle birsey ortaya doğmuş olabilir.Buna karşı çıkan arkadaşlarımız olabilir önce yabancı forumları araştırın sonra yazarsanız sevinirim.Kesin bilgi diyemiyorum bende okuduklarımı gördüklerimi söylüyorum .

Monza Xenonlar orijinal zaten fiyatları da ucuk degil fakat 90 bin liralık araçların kısalarına takılacak bir xenon kıt de değil.Sislere düşünülebilir fiyatı ise 200 civarlarında.

MTec xenonların çok fazla çeşidi var fakat orijinalleri yeterli kalitede olduğunu düşünüyorum.300 lira civarlarında fiyatlandırması var

Sentinel Xenon bu marka sadece 8k üretiyor başka seçenekleri yok.Fiyatlandırması 300 küsür civarlarında değişiyor.Diger markaları kullanmadım ama bu markayı FB7 aracımda 14 ay kullandım en hafif bir sorun ile karşılaşmadım tek sıkıntısı 8k oldugu icin Yağmurlu havalarda 4300k kadar performans vermiyor.Ama gayet saglam ve kuru havalarda oldukça hoş duran güzel bir aydınlatması var tavsiye ederim.

Sevgiler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Bu bilgilendirme icin cok tesekkurler,
10 gun once photon markasinin xenon kitini bende satin aldim ancak gorus cok dustugu icin cikarttim, simdi ise osram night breaker unlimited aldim , h11 halojen ampul. Henuz elime gecmedi, ama cok arastirdim, insallah memnun eder

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bilgilendirme için teşekkürler .
Peki bu led ampüller nasıl ve orijinal Philips hıd xenon nereden temin edilebilir?

Aracınız
Ben fc5 elegance kullaniyorum, bunlardaki mercek halojen icin yapildigindanmidir bilinmez, led takinca odaklama ayari kaciyor. Ama diger aynali far tipleri icin led alip cok memnun olanlar var. Ancak onlarda yagmurlu ve sisli havalardan hep sikyetciler

Aracınız
Bu bilgilendirme icin cok tesekkurler,
10 gun once photon markasinin xenon kitini bende satin aldim ancak gorus cok dustugu icin cikarttim, simdi ise osram night breaker unlimited aldim , h11 halojen ampul. Henuz elime gecmedi, ama cok arastirdim, insallah memnun eder

Rica ederim dediğim gibi muhtemelen orijinal photon değildir hocam dolandırıcı dolu piyasa

Aracınız
Bilgilendirme için teşekkürler .
Peki bu led ampüller nasıl ve orijinal Philips hıd xenon nereden temin edilebilir?

Xenon led kıt tavsiye ederim sade led ampul yerine orijinal Philips satan bir firma görmedim daha Türkiye'de..

Aracınız
Ben fc5 elegance kullaniyorum, bunlardaki mercek halojen icin yapildigindanmidir bilinmez, led takinca odaklama ayari kaciyor. Ama diger aynali far tipleri icin led alip cok memnun olanlar var. Ancak onlarda yagmurlu ve sisli havalardan hep sikyetciler

Evet ama 4300k kullanırsanız yağmurlu havalarda pek sıkıntı yaşamazsınız

Geri