Yedek lastiksiz arabamı olur

Aracınız
Honda Türkiye'ye de aynı şeyi söyledim. "Yedek lastiksiz araç mı olur?". Honda Türkiye, lastik tamir kiti koyarak lastiğin sadece patlayacağını düşünmüş. Peki lastik yarılırsa ne olacak? oturup lastikçinin veya çekicinin gelmesini mi bekleyeceğiz? Düşün şimdi ıssız bir yerde misal; kürtün'de, ardanuç'ta, vs.... lastik yarıldı ne yapacağız. en iyi ihtimal 1 saat bekle. Ben honda Türkiye'ye bunun çok büyük bir eksiklik olduğunu, bu hatanın düzeltilmesi gerektiğini söyledim. Aynı konudan rahatsız olan arkadaşlar da bu sorunu (Tabi sorun olarak görüyorsanız) dile getirirse belki dikkate alırlar.

Dikkate alacaklarını sanmıyorum şuan yeni çıkan hemen hemen bütün firmalar aynı şeyi yapıyor sadece tamir kiti koyuyor. Yedek lastik koyabiliyorsun ama extra para istiyorlar. Adamlar her yerden para kazanmaya çalışıyorlar. Gece gündüz düşünüyorlar... miletti daha fazla nasıl fifileriz diye

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Dikkate alacaklarını sanmıyorum şuan yeni çıkan hemen hemen bütün firmalar aynı şeyi yapıyor sadece tamir kiti koyuyor. Yedek lastik koyabiliyorsun ama extra para istiyorlar. Adamlar her yerden para kazanmaya çalışıyorlar. Gece gündüz düşünüyorlar... miletti daha fazla nasıl fifileriz diye

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen nerden yolarızın peşindeler. Yine de aradıklarında söylemekte fayda var.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Bütün firmalar daha fazla kazanabilmek ve rekabet edebilmek için maliyet düşürmeye gidiyor, markalardan bir tanesinin uyguladığı stepne çıkarma işlemini sonrasında bütün firmalar kendi markasına uyguluyor, olan biz tüketicilere oluyor.

Geri