Honda Bora'ya Dava Açacağım !!!

Aracınız
6 ocakta aldığımız arabamızda yolcu kapı kolu altında boya tozları gibi birşeyler var belli olmuyor eli deyince kartona surter gibi ses geliyor astarı çekilmemiş gibi Honda'ya belirtiyorum bilgimiz yok diyorlar ama arabayı verirken honda turkiye aradığında 10 puan verirseniz çok seviniriz diyorlar sizin yapacağınız ise tüküreyim.bence yeni kasa alan herkes aracının boyasini detaylı bir testten geçirsin..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Ve fc5 sahiplerine soruyorum aracı park ettiğiniz de D konumundan R konumuna atarken çok hafif bir sarsıntı oluyor mu ?

Aracınız
Ve fc5 sahiplerine soruyorum aracı park ettiğiniz de D konumundan R konumuna atarken çok hafif bir sarsıntı oluyor mu ?

Cok hafif bi sarsinti oluyor, bu cvt sanzimanlarda normal diye dusunuyorum. Diger disli sanzimanlara gore yapisi cok farkli cunku. Bana sorarsaniz icimiz rahat olmasi gereken bisey, cok takmamak lazim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Cok hafif bi sarsinti oluyor, bu cvt sanzimanlarda normal diye dusunuyorum. Diger disli sanzimanlara gore yapisi cok farkli cunku. Bana sorarsaniz icimiz rahat olmasi gereken bisey, cok takmamak lazim

Anladım hocam ama o kapıda ki boya sorunu can sıkmadı degil ikinci ele bu gibi hilebazların yüzünden girmezken sıfır araçta bunu görmek can sıkıyor

dnzkrt

0
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] hocam gerçekten duyunca benim bile içim sıkılıyor geçmiş olsun selamlar
Maalesef bizde servis anlayışı bu şekilde yani Türkiye'de ne hakkımızı arayabiliyoruz, arasak haklarımız savunulmuyor ya da bu gibi durumlarda muhatap bulunamıyor. Bahsettigim tüm markalar icin geçerli. Biz aracı teslim alırken "lan adamlar koskoca marka herşeyine bakıp teslim ederler" diye düşünüyoruz . Daha önce de bir kaç örnek vermiştim nakliye de yaşanan sıkıntıları bile servis tamir edip müşteriye satabiliyor. Neyse konuyu uzatmayayım nacizane tavsiyem aracı teslim alacak arkadaşlar can sıkıcı durumlar ile karşılaşmamak icin her yerine cm cm bakın o kadar para veriyoruz servisleri 2. El galeri gibi düşünün.
Erdoğan hocam sizde servise bi uğrayın durumu gösterin cila ile falan temizlesinler canınızı sıkmayın çok geçmiş olsun saygılar

nokiac

0
[MENTION=2423]erdoganbatu[/MENTION] öncelikle geçmiş olsun kardeş. Hani ceddimiz demiş ya "Öfkeyle kalkan zararla oturur" diye. Mahkemeye falan gitmeden önce problemleri servisle çözmek en güzeli. Nasıl olsa aracınızın garantisi vardır. Servis bu işi çözmezse farklı yollarla çözüme gidilebilir.

Trust

0
Aracınız
Araçlar bayilere geldiği zaman her aracı bayi yetkilisi 101 noktayı inceler olurda gözünden birşey kaçar göremezse bu bayii girer haliyle bizlere. İlk önce araca ekspertiz yaptırın ondan sonra ne yapacağınıza kader verin.

Aracınız
Batu geçmiş olsun.
Bence bir sakinleş, sonra ne yapılması gerektiğine karar verirsin. Ben sonradan boya olacağını zannetmiyorum çünkü artık bayiler açık söylüyorlar durumu. Ama fabrikasyon olarak o kısımda hata görüp bir kat daha atılmış olabilir belki.
Yeni araçta tabiki hata olması hoş değil ama hata gibi bir durum varsa yanlış anlama ama mahkeme ya da iade yerine nebileyim önce body-kit sonra ücretsiz bakım iste.

Yanlış anlama çoğumuz aracı sıfır aldı ve inan senden daha çok üzüldük. Öncelikle inşallah hata değildir. Eğer hata var ise bence body kitten başla bakıma kadar in derim. Çünkü araçlarımız hep dışarda, yolda, otoparklarda duruyor ve her an biri gelip sağına soluna takabilir.

Bununla geçmiş olsun.

Aracınız
Bence bir expertiz raporu alın ve hiç bir özrü kabul etmeyin eğer araçta boya hata varsa Mahkeme de hakkınızı arayın ve yeni araç yada para iadesi talep edin

Hediye body kitle falan olacak bi iş değil bence

Geri