civic

Etiketlenen yelerin listesi

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Rtbe erdoganbatu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.Kasm.2015
    Aracnz
    Civic FB7 2015
    Ad geen
    108 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Honda Bora'ya Dava Aacam !!!

6 ocakta aldmz arabamzda yolcu kap kolu altnda boya tozlar gibi bireyler var belli olmuyor eli deyince kartona surter gibi ses geliyor astar ekilmemi gibi Honda'ya belirtiyorum bilgimiz yok diyorlar ama arabay verirken honda turkiye aradnda 10 puan verirseniz ok seviniriz diyorlar sizin yapacanz ise tkreyim.bence yeni kasa alan herkes aracnn boyasini detayl bir testten geirsin..

Tapatalk kullanarak iPhone araclyla gnderildi

yelik tarihi
    19.Kasm.2015
    Aracnz
    Civic FB7 2015
    Ad geen
    108 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Ve fc5 sahiplerine soruyorum arac park ettiiniz de D konumundan R konumuna atarken ok hafif bir sarsnt oluyor mu ?

Rtbe bandolero35 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Nereden
    zmir
    Aracnz
    Civic FC5 2016
    Ad geen
    12 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Alnt erdoganbatu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ve fc5 sahiplerine soruyorum arac park ettiiniz de D konumundan R konumuna atarken ok hafif bir sarsnt oluyor mu ?

Cok hafif bi sarsinti oluyor, bu cvt sanzimanlarda normal diye dusunuyorum. Diger disli sanzimanlara gore yapisi cok farkli cunku. Bana sorarsaniz icimiz rahat olmasi gereken bisey, cok takmamak lazim

iPhone cihazndan [Linkleri ve resimleri grebilmek iin ] kullanlarak gnderildi.

yelik tarihi
    19.Kasm.2015
    Aracnz
    Civic FB7 2015
    Ad geen
    108 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Alnt bandolero35 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cok hafif bi sarsinti oluyor, bu cvt sanzimanlarda normal diye dusunuyorum. Diger disli sanzimanlara gore yapisi cok farkli cunku. Bana sorarsaniz icimiz rahat olmasi gereken bisey, cok takmamak lazim

Anladm hocam ama o kapda ki boya sorunu can skmad degil ikinci ele bu gibi hilebazlarn yznden girmezken sfr arata bunu grmek can skyor

Rtbe bandolero35 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Aralk.2016
    Nereden
    zmir
    Aracnz
    Civic FC5 2016
    Ad geen
    12 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Alnt erdoganbatu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Anladm hocam ama o kapda ki boya sorunu can skmad degil ikinci ele bu gibi hilebazlarn yznden girmezken sfr arata bunu grmek can skyor

Boya konusunda sonuna kadar haklisin hocam

Rtbe dnzkrt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.Nisan.2016
    Ad geen
    40 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    @[Linkleri ve resimleri grebilmek iin ] hocam gerekten duyunca benim bile iim sklyor gemi olsun selamlar
    Maalesef bizde servis anlay bu ekilde yani Trkiye'de ne hakkmz arayabiliyoruz, arasak haklarmz savunulmuyor ya da bu gibi durumlarda muhatap bulunamyor. Bahsettigim tm markalar icin geerli. Biz arac teslim alrken "lan adamlar koskoca marka hereyine bakp teslim ederler" diye dnyoruz . Daha nce de bir ka rnek vermitim nakliye de yaanan skntlar bile servis tamir edip mteriye satabiliyor. Neyse konuyu uzatmayaym nacizane tavsiyem arac teslim alacak arkadalar can skc durumlar ile karlamamak icin her yerine cm cm bakn o kadar para veriyoruz servisleri 2. El galeri gibi dnn.
    Erdoan hocam sizde servise bi urayn durumu gsterin cila ile falan temizlesinler cannz skmayn ok gemi olsun sayglar

Rtbe nokiac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.Kasm.2016
    Ad geen
    12 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    @[Linkleri ve resimleri grebilmek iin ] ncelikle gemi olsun karde. Hani ceddimiz demi ya "fkeyle kalkan zararla oturur" diye. Mahkemeye falan gitmeden nce problemleri servisle zmek en gzeli. Nasl olsa aracnzn garantisi vardr. Servis bu ii zmezse farkl yollarla zme gidilebilir.

Administrator Trust - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.Ocak.2014
    Nereden
    stanbul
    Aracnz
    Civic FB7 2013
    Ad geen
    292 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Aralar bayilere geldii zaman her arac bayi yetkilisi 101 noktay inceler olurda gznden birey kaar gremezse bu bayii girer haliyle bizlere. lk nce araca ekspertiz yaptrn ondan sonra ne yapacanza kader verin.
    Honda'y Begenmeyenler
    Honda'ya binmek isteyenlerdir.

Rtbe arif0668 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.Haziran.2016
    Aracnz
    Civic FB7 2016
    Ad geen
    23 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Batu gemi olsun.
    Bence bir sakinle, sonra ne yaplmas gerektiine karar verirsin. Ben sonradan boya olacan zannetmiyorum nk artk bayiler ak sylyorlar durumu. Ama fabrikasyon olarak o ksmda hata grp bir kat daha atlm olabilir belki.
    Yeni arata tabiki hata olmas ho deil ama hata gibi bir durum varsa yanl anlama ama mahkeme ya da iade yerine nebileyim nce body-kit sonra cretsiz bakm iste.

Yanl anlama oumuz arac sfr ald ve inan senden daha ok zldk. ncelikle inallah hata deildir. Eer hata var ise bence body kitten bala bakma kadar in derim. nk aralarmz hep darda, yolda, otoparklarda duruyor ve her an biri gelip sana soluna takabilir.

Bununla gemi olsun.

Rtbe muhsin6607 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.Aralk.2015
    Nereden
    Antalya
    Aracnz
    Civic FB7 2015
    Ad geen
    62 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu
    Bence bir expertiz raporu aln ve hi bir zr kabul etmeyin eer arata boya hata varsa Mahkeme de hakknz arayn ve yeni ara yada para iadesi talep edin

Hediye body kitle falan olacak bi i deil bence

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu