Custom Body kit yardim

Aracınız
Forumda boş yere mesaj kalabalıklığı olmasın diye whatsapp üzerinden devam edelim , toplu halde custom veya modula body kit almak isteyenler özelden bana mesaj atabilir, whatsapp grubumuza katılabilir.

f6a21403cfa130f5356839ec23965b4c.jpg

Custom difüzör ve mugen rr marspiyel düşünen arkadaşlara model olur. 4 çıkış egsozu takacak usta bulamadım :))

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayrica ürün pasa tuning etiketliydi ve usta montaj yaparken baya duzenleme traşlama yapmak zorunda kaldı sonu güzel oldu ama kusursuz kalıp değil bilginiz olsun.

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

S.a hocam bu ışıklı spoiler takılırken araçta herhangi bir tadilat yapıyorlarmı elektrik girişini nasıl sağlıyorlar bilgilendirirseniz sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
S.a hocam bu ışıklı spoiler takılırken araçta herhangi bir tadilat yapıyorlarmı elektrik girişini nasıl sağlıyorlar bilgilendirirseniz sevinirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Elektrik bağlantısı arka camdaki 3. stop lambasından alınıyor, bagaj kapağı kenarından içeri girilerek hat çekilebilir servisler genelde bagaj kapağını delerek kabloyu içeriye alıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Forumda boş yere mesaj kalabalıklığı olmasın diye whatsapp üzerinden devam edelim , toplu halde custom veya modula body kit almak isteyenler özelden bana mesaj atabilir, whatsapp grubumuza katılabilir.

Hocam bunu daha öncede yazdık forum harici whatsapp grubu vs. kurulmasını tasvip etmiyoruz ;)

Geri