Aracımdaki çizik

3e272e30e1c0eeb3022fc67dc7d02fbf.jpg

Arkadaşlar merhaba aracımın sağ tarafında ufak bir çizik olmuş bu çizik boyasız nasıl gidere biliriz önerisi olan var mı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba aracımın sağ tarafında ufak bir çizik olmuş bu çizik boyasız nasıl gidere biliriz önerisi olan var mı

[MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] Resimden çok anlayamadım ama boya transferi mi boya kalkmış mı?
Alttaki ufak çizik sanki boya kalkması gibi değilde sürttüğü yerden siyahlık almış gibi duruyor, üst tarafta boya kalkmış gibi gözüküyor :)

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam bana boya gitmiş gibi geldi malum Honda boyası ama zaten arkadaş belirtmiş bir parça boya bir sulu boya fırçası

Aracınız
Dostum oranın boyası yanlış görmüyorsam kalkmış orası amca rütuş olur. Ama aklında bulunsun böyle araç araca sürter ve boya izi kalırsa bildiğiniz mutfakta kullandığınız cif I bir microfiber beze döküp iyice yedirip leke olan yere yavaş yavaş müdahale edin ve işlem biter bitmez su ile orayı durulayın. Pasta cilaya gerek bile kalmayacak göreceksiniz.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim selamlar wd-40 isini görür miktofiber bezle dairesel bastirarak sil tamamen cozulmesede iyi sonuc alacaksin hafta sonu arkadasin arabasina uyguladik sonuç mükembel bunun haricinde wd-40 mükemmel zift yag cözüyor bilginize

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri