Yeni Civic FC5 Lastik basınç uyarı sistemi sıfırlama kalibrasyon

Arkadaslar malun fabrikadan cikarken araclarin lastikleri 43 ps felan geliyor ben havalari 32 ye indirdim ama lastik basinc lambasi yandi iki defa ayar yaptim ama hala yaniyor sizinki nasil

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet. Lastikleri her hava bastığınızda sifirlamaniz gerekiyor. Sistem devir sayısındaki değişimleri takip ediyor lastiklerdeki basınç farklarını anlamak için. O yüzden her hava basistan sonra sıfırlayın ve en az 10 km kadar yol yapın ki kalibre olsun sistem.

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkurler hocam bir sorum daha olacak size elegance taki klima sisteminde mode tusu(klimanin yonu) isigi surekli yanik mi duruyor benimki kapanmiyorda:)

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaslar fc5 elegance larin lastik basinci fabrika cikis nekadar oluyor ? Normalde kac olmasi gerekiyor? Acaba tecrube eden oldumu ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar elegance için bi lastik basıncının nasıl çalıştığını nasıl sıfırlandığını ve nasıl kalibre olduğunu birisi anlatsın lütfen

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar elegance için bi lastik basıncının nasıl çalıştığını nasıl sıfırlandığını ve nasıl kalibre olduğunu birisi anlatsın lütfen

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam kendim yapmadim ama, aracin kullanma klavuzunda lastik basinc olcme sisteminin kalibrasyonu detayli olarak anlatilmis. Dun aksam okumustum. Kolay gelsin.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri