Benzin Göstergesi Azaliyor

Arkadaslar daha once konusulmustur eminim ama yeni aldim araci.benzin surekli tuketiyormus gibi azaliyor.boyle mi kullaniyorsunuz ne yapmak gerekiyor?2013 civic fabrikasyon lpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

breyz

0
Oncelikle hayirli olsun aracin Allah kaza bela vermesin hic bir sıkinti olmaz ben boyle kullaniyorum ama servise gidip 150 tl bir parca takiyorlar duzeliyormus servise gittim abi hic gerek yok ortalama giden benzin hesaplarsin dedi oylede yapiyorum 2 ayda bir 50 tl lik koyuyorum ikaz yanmiyor

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar daha once konusulmustur eminim ama yeni aldim araci.benzin surekli tuketiyormus gibi azaliyor.boyle mi kullaniyorsunuz ne yapmak gerekiyor?2013 civic fabrikasyon lpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Emulator diye bi parca var onu takiyolar.. setir halinde benzin yine düşüyor ama kontagi kapatip acinca depodaki benzini gosterir

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

serdar

0
Benim araçta aynı benzin ıkazı yanıyor 31 km kaldı diyor sonra lpg ye geçtiginden benzindeki km e düşüyor çol tuaff depo bos gibi görünüyor fullemeye giyosun 50 tl yı zor alıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vk74

0
Aracınız
Arkadaslar ben ankarada lpg gosterge kiti taktirdim. https://youtu.be/f98d_cptiJ4 videoyu izlerseniz yardimci olur orijinal brc ye daha da uyumlu gosterge lpg de lpgyi benzinde benzini gosteriyor dusme filan da otomatik olarak ortadan kalkiyor

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Konu açmadan önce lütfen problemi forumda arayınız. En çok tartışılan konulardan birisidir bu konu ve çok detay cevaplar bulabilirsiniz.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri