Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

Aracınız
Bugün serviste arkadaşla görüştüm teybin arkasında el freninden gelen kahverengi kabloyu kesip teypden çıkanı şaseye bağla el freninden geleni bantla dedi. Aramızda kalsın arkadaşlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bugün serviste arkadaşla görüştüm teybin arkasında el freninden gelen kahverengi kabloyu kesip teypden çıkanı şaseye bağla el freninden geleni bantla dedi. Aramızda kalsın arkadaşlar

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
O kadar beceriksizim ki yapabileceğimi hiç düşünmüyorum birisi nasıl yapıldığını anlatsa video yada foto ile denesek bizde nasiplensek ?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli civic ailesi internetten çok fazla araştırmama rağmen Executive donanımında olan aracımdaki medya sisteminde hareket halinde mp4 formatlı video oynatması konusunda ne yaptıysam başarılı olamadım. Honda gizli menüden dd vsp error kısmını off konumuna getirmeme rağmen. El frenini indirdiğim anda video ekrandan gidip sadece ses geliyor. Crv modellerinde bu şekilde video oynatmak mümkünmüş. Her seferinde aynı ayarı yapmak gerekiyormuş. Ama maalesef Civic te olmuyor :( bu konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar varsa bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

No Fear dostum forumlarda tecrübem yok eğer hatalı biryerde konuyu açtıysam affola. Saygılarımla

O gizli menüye nasıl girdin...adam video çekmiş o kısım görünmüyo
Hareket etmenize gerek yok, el frenini indirdiğiniz anda görüntü gidiyormuş. Kullanan arkadaşların söylediği bu.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=7019]rebelyoung[/MENTION] [MENTION=5787]b3stamicevikkol[/MENTION] arkadaşlar gizli menüden yapabileceğiniz birşey yok ki :) yinede size anlatayım ekran ışık tuşu + açma tuşu ve birde menü tuşuna aynı anda basın sonra bir ekran görüntüsü gelecek yanılmıyorsam üstte seçiliyor sonra menü tuşuna basık tutun tekrar birkaç saniye gizli menüdesin

[MENTION=7019]rebelyoung[/MENTION] [MENTION=5787]b3stamicevikkol[/MENTION] arkadaşlar gizli menüden yapabileceğiniz birşey yok ki :) yinede size anlatayım ekran ışık tuşu + açma tuşu ve birde menü tuşuna aynı anda basın sonra bir ekran görüntüsü gelecek yanılmıyorsam üstte seçiliyor sonra menü tuşuna basık tutun tekrar birkaç saniye gizli menüdesin

https://youtu.be/VZQsPXL--FU izlersen belkide yapabilecek bişey vardır en azından uzun yolda....

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=7019]rebelyoung[/MENTION] bundan haberim var zaten facebook taki grupta gördüm bunu ama uğraşmaya değer mi bilmem birde o karelerin durması filan bende bunun için uğraştım ama şuan olmadığı iyi diyorum, navigasyon bile bazen dikkat dağıtıyorken video klip olmadığı iyi. İster istemez insanın gözü kayar allah göstermesin.

Geri