Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

merhaba,
mevzu güvenlik arkadaşlar. yoksa böyle yapmazlardı. bugün 140 ile sol şeritten giderken zıpır clio önüme atladı.
o sırada radyo ile uğraşıyordum, birden afaladım, çarpmamak için hafif fren, sağ, sol zikzak yaptım.
arkadan yetiştim yanına gelince, ne yapıyorsun dedim, genç biri oralı bile olmadı. yüksek hızda ikimizin de ölümüne neden oluyordu ama umurunda değil.
demem şu ki radyo ile uğraşıyor olmasaydım clio'yu daha erken fark ederdim, ya kontrollü yavaşlardım veya biraz daha hızlanıp yol vermezdim.
video daha da dikkat dağıtıcı unsurdur. hareket halinde kullanmayın, ille de kullanacaksanız, keyif sürüşünde 30-40 gibi hızlara kullanın.

Kesinlikle hocam hem fikirim bence güvenlik amacı ile olduğunu anlayıp zorlamamak taraftarıyım ama seveni çok gördüğüm kadarıyla bu da üzücü çünkü trafikte herkes için tehlike söz konusu sen ben yapmasakta başka yapan bir arkadaşımız kazaya mahal verebilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
32010f59a2618ba5d34a7ec070978154.jpg

Arkadaslae yarin ben bu konuya aciklik getiricem honda da cok yakin bir akrabam calisiyor kablo kesme ve bağlama isleminde garantide sknti oluyormu diye iyi aksamlar...

Geri