Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

Linkini isteyen arkadaşlar için paylaşmıştım ama hangi konuda olduğunu hatırlamıyorum. Geçmiş mesajlara baktınız mı ?

Aracınız
Civic FC5 2017
bazı arkadaşlar arac hareket halinde iken video oynatmamasini sorun olarak görmüş. bence bu bir sorun değil gerekliliktir. güvenlik acısından araç kullanırken video izlemek risklidir dikkati dağıtır. hondanin bunu guvenlik acisindan yaptigini dusunuyorum. mazallah video izleyecem diye canımızdan olmayalım yada başkasının canına sebep olmayalım. biz hareket halinde iken yolda video izleyeceksek aracı kim kullancak. ?

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kafkef

0
Bu riske girmeye değmez. Daha önceki araçlarınızda giderken video izlemiş olabilirsiniz, başınıza bişey gelmemiş olabilir ama bundan sonra da gelmeyecek(Allah korusun) anlamına gelmez. Anlık, saniyelik durumlar bildiğimiz gibi... Boşverin bence kalsın öyle arkadaşlar. Zaten ömrümüz ekran başında çürüyo, arabada bari etrafı izleyin.:)))))

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0
bazı arkadaşlar arac hareket halinde iken video oynatmamasini sorun olarak görmüş. bence bu bir sorun değil gerekliliktir. güvenlik acısından araç kullanırken video izlemek risklidir dikkati dağıtır. hondanin bunu guvenlik acisindan yaptigini dusunuyorum. mazallah video izleyecem diye canımızdan olmayalım yada başkasının canına sebep olmayalım. biz hareket halinde iken yolda video izleyeceksek aracı kim kullancak. ?

SM-J530F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam surucu izleyecekse yanlis ama yolcular izleyecekse arabada o zaman gereklilik olabilir film acarsiniz esiniz yaninizdan izler yada cocuklar arabada susmayan cocuklardansa film izlemesini yegler herkes siz de yolla ilgilenirseniz sikinti olmaz bence ama sofor de izleyecekse bu sikinti dediginiz gibi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaslar merhaba video izleme işini hallettım orjınal soket sayesinde ne kablo kesme ne kablo bırlestırme nede şaseye kablo baglama yapıyosunuz nede garantisi bozuluyor hıc ve servıslık bır ısınız de olmuyor ben aldım 10 dk da halletım ilgilenen arkdaslar benımle iletişime gecebilirler
Kablo için soketi nereden temin ederiz

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
MERHABA ARKADAŞLAR ARACIM 2018 DİZEL ELEGANCE MODEL HONDA GO MULTİMEDİA VAR PARK HALİNDE VİDEO OYNATIYORUM
ARKASINDA İKİ SOKET VAR VE TEK KAHVERENGİ KABLO ARKA HOPARLOR KABLOSU TEK TEK DENEMEME RAĞMEN ELEKTRONİK FRENDEN GELEN KABLOYU BULAMADIM
HAREKET HALİNDE VİDEO İZLEMEK İÇİN NASIL BİR YOL BULMAK LAZIM BİLEN BULAN LÜTFEN YARDIMCI OLSUN

Geri