Civic FB7 Cyclone multimedia tv anten sorunu?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cyclone modeli var bende de, TV bölümü var ama hiç bişey göstermiyor. Antenini nereye takıcaz bunun?

Cam da yapıştırma şeklinde anten yok ise anten alınıp takılası gerekiyor, antenin takılabilmesi için de navigasyonun sökülmesi gerekiyor.

Aracınız
Merhaba 2015 Aralık 20 cıkıslı Cıvıc ve ustunda bayi tarafından takılı cyclone RW 1500 denilen vaigasyon ve multimedia var. cihaz normal çalışıyor. Dokunmatik ve ses cıkışları bana göre yeterli. Ancak önceki akşam aynı marka model navi kulanan opel astra cıların forumunu okurken bu marka modelin ürünlerinin mayıs 2015 te güncellendiğini okudum. örnek benimki
Kabuk 3.00.5
OS. .......... v1.40
MCU .......E11v1.04 yazarken bu arkadaslar forumda guncel cihazın versıyon ve nolarını

Kabuk : 3.07.1
OS.....v1.29
MCU........11V1.05 olarak koymuslar. resim imkanım olmadıgından ben ekleyemedim.

Bu yenı surumde cihazı sesli komutla kullanabildikleirni vb. yazmıslar. bizim cihazlarda malum ınternet olmayınca manuel guncelleme yapmak gerekiıyor. bu guncellemyı sızce Honda servısı yapabilir mi yada cyclone yetklıl servis mı bulmalıyım. ne önerir siniz? yada forumdaş arkaslarımızdan bu yeni versiyonu kullanan varmı acaba ?
Ayrıca birde bu naviye uyumlu yurtdışından araç için Dijital TV receiver anteni ile birlikte 30-50 dolar civarı alsam sizce verim alabilir miyim. .? Yorum yapacak arkadaslarımıza teşekkurler.

Aracınız
2015 aralıkta fabrika çıkışlı multimedialı aldım. TV bolumunda hiçbir işlem yap(ıl)mıyor neden olabilir?

gfb26

0
Konu dışı ama bende cihazın içinde tekerlek ayarları var orada ki ayarları yanlışlıkla bozdum direksiyon kenarında bulunan mute ve telefon cevap va kapama tuşları devre dışı kaldı yardımcı olabilir misiniz

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
yol güvenliği için navigasyon var video klipleri dvd filmleri ve bir çok şeyi izleyebiliyoruz ama tv de sorun mu olurmuş :D benimde tv özelliği var ama sinyol yok diyor sanırım kablosunu takmıyorlar servise bir danışacağım olumlu cevap alırsam sizlerle paylaşırım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
yol güvenliği için navigasyon var video klipleri dvd filmleri ve bir çok şeyi izleyebiliyoruz ama tv de sorun mu olurmuş :D benimde tv özelliği var ama sinyol yok diyor sanırım kablosunu takmıyorlar servise bir danışacağım olumlu cevap alırsam sizlerle paylaşırım

Ön camın üst tarafına yapıştırılmış plastik bir parça var mı?
Gerçi anten takılı olsa da görüntü yine kötü olacak :)

Geri