Yakit deposundan gelen ses

Aracınız
Arkadaşlar 1 hafta önce aracımı fulledim ,sonra baktım durup kalkmalarda ve düşük hızlarda bidon çalkantısı su sesi geliyor,bagajdan geliyor diye düşündüm hepsini boşalttım ses aynı çalkantı sesi,biraz hızlanınca ses yok oluyor,internetten araştırma yaptım honda da denk gelmedi ama opel ,jetta ,mercedes markalarında bu sıkıntıyı yaşayanlar olmuş,servise götürmeyi düşünüyorum,bu sıkıntıyı yaşayanınız var mı ? aracım 2013 civic hb dizel , bu arada hala yakıt tüketim şehir içi 7.2 ,hiç bir yerde duymadım bu kadar yaktığını kar lastiği de kullanmıyorum.

2015 blac edition modelini aldim depoyu fulledigimde geri gelmelerde kalkislarda frene basitigimda ayni ses benden de geliyordu servise goturdugumde deponun icindeki dalga kirandan geldigini solediler kronik bi hastalik ve tadavisi yok malesef yarim depo ve ceyrek depolarda sesin tamamen kesildigini goreceksiniz

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar 1 hafta önce aracımı fulledim ,sonra baktım durup kalkmalarda ve düşük hızlarda bidon çalkantısı su sesi geliyor,bagajdan geliyor diye düşündüm hepsini boşalttım ses aynı çalkantı sesi,biraz hızlanınca ses yok oluyor,internetten araştırma yaptım honda da denk gelmedi ama opel ,jetta ,mercedes markalarında bu sıkıntıyı yaşayanlar olmuş,servise götürmeyi düşünüyorum,bu sıkıntıyı yaşayanınız var mı ? aracım 2013 civic hb dizel , bu arada hala yakıt tüketim şehir içi 7.2 ,hiç bir yerde duymadım bu kadar yaktığını kar lastiği de kullanmıyorum.

Hocam linkte aynı sorun ile ilgili yazışmalar var,

https://www.civictr.com/showthread.php/417-Bagajdan-gelen-ses

Ben herseyi denedim depo yarim oldugunda ses tamamen kesilior eyer sizde hala dewam ediyorsa baska bi problem vardir muhtemelen deponuzu yarim ken yada daha az seviyedeyken bi deneyin ozaman mutlak cozume ulasirsiniz

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yarim ile tam arasinda depodan o ses geliyor malesef. Bende basta sacma demistim ama alistim. Arkadasta focus var onda da geliyor. Yarim ve altinda o ses gelmiyor ama. Full ikende gelmiyor.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
teşekkür ederim arkadaşlar,arabayı ilk aldığımda böyle sesler yoktu,fulledikten sonra oldu,yakıt deposundan geliyor kesinlikle o ses sizinde dediğiniz gibi,şaşırdım ilk defa duydum böyle birşey..

Geri