Yen'i Honda civic navigasyon

Bende en sonunda civic ime kavustum alirken honda go taktirmistim executive deki ekranin biraz kucugu ama elegance deki ekrandan kat kat iyi 4 yere rota koydum cok guzel buldu

Hafiz

0
Bende de cyclone 10 inc takılı. Ufak tefek sıkıntılar olsa da genel olarak memnunum. Bildiğimiz tablet zaten. Google, gmail, youtube ne ararsan var :) En güzeli araç giderken klip izleyebilmek tabi.

Hocam resim varmı acaba görsem şu sıralar araştırıyorum bende taktırmayı düşünüyorum cyclone kafama yatıyor fc5

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
14 inç hoş guzel ama gereksiz büyük klima tuşlarının ekranda olması fazlasıyla kullanışsız Peugeot 308 kullandım 3 ay onda direk fabrikasyon dokunmatik olmasına rağmen sıkıntı cekmistim.Ve aracın estetik görüntüsünü cok bozuyor honda go sistemine o kadar para vermek istemiyorsanız en azından maksimum 7-8 inç büyüklüğünde takmakta fayda görüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
14 inç hoş guzel ama gereksiz büyük klima tuşlarının ekranda olması fazlasıyla kullanışsız Peugeot 308 kullandım 3 ay onda direk fabrikasyon dokunmatik olmasına rağmen sıkıntı cekmistim.Ve aracın estetik görüntüsünü cok bozuyor honda go sistemine o kadar para vermek istemiyorsanız en azından maksimum 7-8 inç büyüklüğünde takmakta fayda görüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Renkler ve zevkler hocam...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri