Civic FC5 Cyclone 10 inch yeni civic multimedya

[MENTION=5644]dominatrix[/MENTION] Hocam merhaba bir sorum olacak alırken ekstra para vererek taktırdınız peki size üzerinde orjinal gelen ekranı verdilermi

Civic hb 2014-Civic fc5 2016

Aracınız
Arkadaslar bu gayet basarili bir cihaz olmus , alan ve alacak arkadaslara hayirli olsun..
Daha buyuk ekran isteyenler icin cyclone un 12,4 inch lik olani bende var, cok memnunum, gunduz gunesli havada dahi cok net, farlar yandiginda navigasyon otomatik olarak gece moduna geciyor, gece seyahat ederken arka planda muzik dinleyip ekrani komple kapatabiliosunuz. Dokunmatik tepkimeleri cok cok iyi. Klima kontrolleri tamamen dokunmatik ve basarili.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracınız
[MENTION=5644]dominatrix[/MENTION] Hocam merhaba bir sorum olacak alırken ekstra para vererek taktırdınız peki size üzerinde orjinal gelen ekranı verdilermi

Civic hb 2014-Civic fc5 2016

Verdiler, bende onu ne yapacağımı düşünüyorum. Letgo da falan satayım diyorum, ne kadar eder acaba :)
Birde kararan dikiz aynası taktırmıştım, orjinal aynayı da verdiler.

Aracınız
Hayırlı olsun.

Farlar yandığında ekran ışık parlaklığı kısılıyor mu?
Konsol aydınlatma ışığını kısınca ekran ışığı da kısılıyor mu?
Kısılıyorsa, okunabilirlik düşüyor mu? Yani arka LED parlaklığı mı düşüyor, yoksa ekran mı soluklaşıyor?

Navigasyon uygulamasının info sayfasının görüntülerini (lisans bilgilerini buzlandırarak :) ) ekleyebilir misiniz?

Radyonuzda TA (Traffic Announcements) açık görünüyor. Tünel vs girdiğinizde anons varsa ses kesiliyor mu? Anons bitince Navitech cihazlardaki geri dönmeme, kilitlenme gibi sorunlar var mı? (Denememiş olabilirsiniz, bilgi ve dikkat için paylaşıyorum)

Hocam farlar yandığında ekran ışık parlaklığı kısılıyor (LED parlaklığı düşüyor, okunulabilirlik bozulmuyor)

Navigasyon bilgileri şöyle:

002.jpg 003.jpg 004.jpg

Aracınız
[MENTION=5644]dominatrix[/MENTION] Hocam bu cihaza telefonu baglayabiliyor musun? Android auto özelliği var mı acaba? Honda go ve bu cihaz arasında kaldım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=5644]dominatrix[/MENTION] Hocam bu cihaza telefonu baglayabiliyor musun? Android auto özelliği var mı acaba? Honda go ve bu cihaz arasında kaldım.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Android auto özelliği nedir ve varmıdır bilmiyorum.
Cihazda mevcut bir application ile (ismini unuttum) telefonunuz destekliyorsa telefonunuzun ekranını cihazın ekranında görebiliyorsunuz. Bağlayabiliyor musunuzla kastınız buysa evet.

Aracınız
Bu arada cihazın kullanım kılavuzu (pdf) gelmiş, mailime göndereceklerdi ama halen gelmedi, muhtemelen mail adresimi yanlış yazdılar. Tekrar telefon açıp isticem. Gelince burada paylaşırım inşallah.

Geri