FB7 Civic ayna kapama

Aracınız
Takipteyim hocam, katlanır ayna olmazsa olmazlarımdandı ama honda sevdası ağır bastı.
Şimdi aynaları katlayabilirsek aracıma tekrar aşık olurum :) (hanım duymasın)
abi senin sorunun tek çözünü söyleyim senin çıkma 2012 aynası bulup takmak lazm gibime geliyorr. hiç ugrasmadan tanesi 200-250 den bulsan 2 sini 500 kapatırsn

tekin

0
Aracınız
Servis ısrarla çalışmaz diyor. Sizin aracınızda öyle bir özellik olmadığı için taksan da bir şey ifade etmez diyorlar. Yoksa 2012 aynalarının sıfırını bile almayı göze almıştım.

yau

0
Kafamdaki projelerden biri aracim 2014 makyajli model oldugundan cikma alip monte etmeyi ustune birde modul ekleyi dusunuyorum yapan bilen arkadas olabilitesi var mi oluyorsa ne kadar butce gerekir yardimci olur mu

Aracınız
1. Ad Soyad : Hakan ŞAHİN
2. Yaş: 37
3. Yaşadığınız Şehir: Adana
4. Aracınızın Marka ve Modeli: 2013 Civic Sedan Elegance Eco A/T

Herkese Selamlar. Yeni üyeyim aracımı 20 gün önce aldım. Araç Elegance olmasına rağmen katlanır ayna olmaması benimde tuhafıma gitmişti. bu ve başka bir konuyu forumlarda araştırma ihtiyacı duymuştum. bu hafta başında diğer konu ile ilgili adana Tekbaş Honda bayisine aracın teknik belgesini istemek için gittiğimde bu konuyu da sordum. teknik servis bana bu işi yapmaya başlayacaklarını söyledi. 2 adet elektrikli yeni ayna alınacak, araca modül takılacak kumandadan araç kilitlenince aynalar kapanacak. kontak açıldığında aynalar açılacak denildi. bende dar bir yerden geçerken veya dar bir yere park etmek istediğimde araç çalışır haldeyken aynaları kapatıp kapatamayacağımı sorduğumda maalesef modülün o şekilde çalışmadığı söylendi. dün akşam servisten aradılar daha önce siparişini verdikleri malzemelerin geldiğini istersem bunları bana rezerve edebileceklerini söylediler 2 ayna+modül+işçilik için istenen rakam 1.250,00.-TL. bende biraz düşünmek istediğimi kendilerine yarın(bugün ) dönüş yapacağımı söyledim.
Orijinal parça kullanılacak olması nedeni ile fiyat uygun gibi ama sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.

yau

0
Aslinda baska servislere de danisip sormak lazim yapip yapmadiklarini öğrenmek adina, siz ne düşünüyorsunuz, param olsa yaptirirdim..

tekin

0
Aracınız
1. Ad Soyad : Hakan ŞAHİN
2. Yaş: 37
3. Yaşadığınız Şehir: Adana
4. Aracınızın Marka ve Modeli: 2013 Civic Sedan Elegance Eco A/T

Herkese Selamlar. Yeni üyeyim aracımı 20 gün önce aldım. Araç Elegance olmasına rağmen katlanır ayna olmaması benimde tuhafıma gitmişti. bu ve başka bir konuyu forumlarda araştırma ihtiyacı duymuştum. bu hafta başında diğer konu ile ilgili adana Tekbaş Honda bayisine aracın teknik belgesini istemek için gittiğimde bu konuyu da sordum. teknik servis bana bu işi yapmaya başlayacaklarını söyledi. 2 adet elektrikli yeni ayna alınacak, araca modül takılacak kumandadan araç kilitlenince aynalar kapanacak. kontak açıldığında aynalar açılacak denildi. bende dar bir yerden geçerken veya dar bir yere park etmek istediğimde araç çalışır haldeyken aynaları kapatıp kapatamayacağımı sorduğumda maalesef modülün o şekilde çalışmadığı söylendi. dün akşam servisten aradılar daha önce siparişini verdikleri malzemelerin geldiğini istersem bunları bana rezerve edebileceklerini söylediler 2 ayna+modül+işçilik için istenen rakam 1.250,00.-TL. bende biraz düşünmek istediğimi kendilerine yarın(bugün ) dönüş yapacağımı söyledim.
Orijinal parça kullanılacak olması nedeni ile fiyat uygun gibi ama sizlerin de görüşlerini merak ediyorum.

Dostum merhaba, aramıza hoş geldin. Aracın hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.
Ben de Mersin'deyim. Bu konuyu ben de çok araştırdım ama maalesef yaptıracak bir yer bulamadım. Buradaki servis katlanır aynaları alsam bile takanayacaklarını söylediler.
Taktırmayı düşünüyorsan tecrübelerinden faydalanmak isterim. Bu arada benim aracım 2015 Executive otom.eco

Honda Civic 2015 FB7 Executive

Geri