FB7 Sis Nasıl sokuluyor yardim.!

Hamit

0
Selamin aleyküm Aracımın sislerini led ampulle degistiricem ama Sisi sokemedim. Konularida inceledim.yazilanlari tek tek uyguladim yinede sokemedim. Sis üzerindeki vidayı soktum. Sisi sağa doğru çekerek çıkartmaya çalıştım olmadı. Lütfen biri yardım etsin yoksa kiricam.
10d62149c6f0bdc413cc67bd9da2c515.jpg

Discovery Elite cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

StarGT

0
Aracınız
saga sola oynatma ile bende çıkaramadım. bir köşesinden hafif bir tornavide yardımı ile çıkartmıştım sizde deneye bilirsiniz.

Hamit

0
saga sola oynatma ile bende çıkaramadım. bir köşesinden hafif bir tornavide yardımı ile çıkartmıştım sizde deneye bilirsiniz.
Sisin sol tarafinda sisi tutan tirnaklar var .Oradan düz tornavida ile biraz zorladim ama kırılır diye cekindim. Sizde resmin sol tarafından tornavida yardımıyla çıkardıysaniz ineyim tekrar deniyim.

Aracınız
Sisin sol tarafinda sisi tutan tirnaklar var .Oradan düz tornavida ile biraz zorladim ama kırılır diye cekindim. Sizde resmin sol tarafından tornavida yardımıyla çıkardıysaniz ineyim tekrar deniyim.

Aşağıdan yukarı doğru çekme hareketiyle çıkartabilirsiniz tornivada falan sokmayın kenarlarından tutun biraz sallayın sonra önce yukarı sonra kendinize doğru çekin biraz zorlayın çıkacak

Tabi vidayı çıkardığınızı varsayıyorum

Aracınız
Yok abi olmuyor vidaları sokuk duruyor zaten . Sizin dediğiniz gibi yukarıya cekerekte denedim olmuyor. Tampon tirnaklarindan çıkacak neredeyse ama sis gelmiyor����

hocam sis farının plastiği sağa doğru büyüyerek uzanıyor sana yazdıktan sonra bende gidip kendi aracımınkini söktüm senin araçta daha önce sökülmediği için sıkışmiştır.

aracın önüne geçtiğinde vidayı söktüğün taraftan tutarak diğer yöne doğru çekmeyi dene yani sağından tut soluna doğru çek sis farının

video çekip atacam ama yanımda kimse yok :D

Geri