radyo gizli özellik

Aracınız
bir sitede şöyle bir özellik okudum bilen yada deneyen varmı. Birde gizli menüdeki pandora kısmı ne işe yararbilen varmı?

alıntı:
aracın normal müzik ayarlarının dışında kitabcığındada bulamayacağınız gizli özelliğe şu şekilde aktif ediyosunuz ve aracın kontağını kapatıp açtığınızda orjinal ses ayarlarına kendisi otomatik olarak geçiyo... bu sistemin özelliği araçta bas varmış gibi ses sistemi performans veriyo bence deneyin kendinizde görün... öncelikle aracı çalıştırıyoruz müzik sistemi kapalıyken 4 ve 6 tuşuna basılı tutun ve basılı tutarken müzik sisteminin açıp kapatan düğmesine basar basmaz elinizi basılı tuttuğunuz tuşlardan çekin ekranda ufak bi yazı çıkacak ondan sonra sırasıyla peşpeşe 1 tuşuna ve altındaki 4 tuşuna sonra 2 ve altındaki 5 tuşuna sonra 3 tuşuna ve altındaki 6 tuşuna bastıktan sonra müzik sisteminin açma kapama düğmesine basıp müzik sistemini kapatın. bu işlemi müzik sisteminin içinde cd varken yapmayın boşken yapın.bu şekilde yaptıktan sonra sistem aktif oluyo.sonra müzik sistemini tekrar açın ve ses sistemindeki değişimi görün...

mace

0
Aracınız
bunu yapmak için mahalledeki arkadaşları toplamam lazım 10 tane el lazım :)

Sanki birisi dalga geçmek için yazmış. Bu nedir böyle .muha.

Aracınız
böyle bişe olmaz..dalga geçiyor sanırım...ben de bi gizli özellik söyleyim.. 5. viteste150 ile yolda giderken radyodan 1-3-5 tuşlarına basarsan turbo moda geçip araç 200 e çıkıyor anında..

Trust

0
Aracınız
Fd6 dan böyle birşeyler hatırlıyorum ama aklımda kalmadı.

mace

0
Aracınız
tek bildiğim gizli özellik menu tuşu basılıyken ard arda 5 kere source tuşuna basıyon kamera açıyor

123456789 sırayla basınca, aracın turbosu devreye giriyor havalanıyor araç.

Saçma. Böyle bir özellik olsa bile niye gizlensin ki?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri