2015 FB7 kapı ici hava alma sorunu

Aracınız
Arkadaşlar 2015 fb7 sahibiyim yeni fark ettim ki aracın kapı kollarına aksam özellikle elimi tuttuğumda bildiğimiz soguk hava geliyor havalandırma gibi cam kontrol kısmıda aynı şekilde bu tüm kapılarda var bunu yasayan çözümü olan varmı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mert92

0
Aracınız
herkes de var o sorun eli temiz bi ustaya götürüp kapıları sokup yalıtımla halledilebilir muzik tesisatı yapan yerler uygun bu iş için.

Aracınız
Bugün serviste arkadasa sordum arabanın hava sirkülasyonu nu değiştir Bi de oyle dene dedi ama çok mantıklı gelmedi deniycem bakalım

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bence aracın cam fitillerinden kaynaklı hava girişi oluyor. Bir deneyin ıslak halde ilen camı indirip kaldırdıkça camdaki suların pek silinmediğini fark edeceksiniz .duv. O boşluktan minimalde olsa giren hava düğmelerin arasından içeri giriyor gibi.

Aracınız
Bence aracın cam fitillerinden kaynaklı hava girişi oluyor. Bir deneyin ıslak halde ilen camı indirip kaldırdıkça camdaki suların pek silinmediğini fark edeceksiniz .duv. O boşluktan minimalde olsa giren hava düğmelerin arasından içeri giriyor gibi.

Evet bunu biliyorum bu da olmaması gereken bir durum ama yapacak bisey yok galiba

Geri