Stop etti

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
İmmobilizerde sorun olduğunu sanmıyorum anahtarı okuyor araç sıkıntı gözükmüyor ama benim aklıma gelen diğer şey krank mili sensörü olabilir diye düşünüyorum aracımı bilgisayara bağlatıp bakıcam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Honda larda krank mili pozisyon sensörü az rastlanan bir problemdir tabi araç yaşını almadıysa. Aracınız kaç model?

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Daha önce çukura düştünüz mü derken darbe sensörünün bunu yapabileceğinden bahsetmiştim, en son aracı çalıştıramadığınızda darbe sensörünü kontrol ettiniz mi, önceki mesajlarınız da bahsetmişsiniz ama son çalıştıramadığınız da darbe sensörü kontrol ettiniz mi yazmamışsınız, en son durum ne oldu

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Daha önce çukura düştünüz mü derken darbe sensörünün bunu yapabileceğinden bahsetmiştim, en son aracı çalıştıramadığınızda darbe sensörünü kontrol ettiniz mi, önceki mesajlarınız da bahsetmişsiniz ama son çalıştıramadığınız da darbe sensörü kontrol ettiniz mi yazmamışsınız, en son durum ne oldu

Hocam darbe sensörü tam olarak nerede, arkadaş butondan bahsetmiş öyle bir buton var mı?

Aracınız
Torpido açıp arkadaki tırnaklardan kurtarinca torpido tam olarak açılıyor orda bir buton var bu buton çarpışma esnasinda yakıtı kesen sensoru devreye dışı bırakmaya yarıyor [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] sizin aracda da torpidonun arkasında

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Motor sensörü veya soket olarakta ifade ediliyor. Bunun bozulması. Araç birdaha çalışmaz. En temizi beyni taramakla Kesin olur. Bence arada egzantrik sensörünüde değiştirin. Çünkü buda arabayı stop ettiriyor. Tecrübe ile sabit. Daha kötüsü şehirler arası yolda oldumu eyvah çekici vs. Uğraş dur artık.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri