Atiker gold

2015 civic black edition modelindeki aracima yaklasik iki hafta evvel atiker gold marka tup taktirdim depoyu 106 liraya fulledim litre bazinzda hesaplarsak 39.25 lt tam 235 km yol katettim sehir ici sakin kullnimda gaz gostergesi farkli farkli yaniodu bi iki dis bi uc dis sora kirmizi . bana biraz fazla geldigi icin taktirdigim ustaya tkrar goturdum ayar yapti ki hersey normaldi tkrar fulledim yaklasik 160 km yol yaptim ve suan kirmizi lamba yanior bitene kadar dewam edecegim simdi anlamadigim konu bu yakit degerleri cok fazla degilmi yoksa tup takilirken bi yerde bi yanlis mi yapildi

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Byplt

0
Ben de 2 hafta önce taktırdım 2.0 crv. Aynı şekilde 39 litre aldı. 250 km gezdim şehir içi. Tekrar doldurduğumda 33 litre aldı. Galiba zamanla düzelecek. Bana da fazla geldi. tamamiyle bitmesini bekliyorum sağlıklı bir sonuç almak için.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

dnzkrt

0
Atikerin göstergesi doğru düzgün çalışmıyor ben km sıfırlıyorum her doldurduğumda. Ankara'da karma 10Lt/100km yakıt tüketimi var siz hangi şehirde ikamet ediyorsunuz. 16lt tüketim olmuş tam şehir içi mi yaptınız

Tupu taktirdigim yere tekrar gidicem bakalim ne dicekler acikcasi tup taktigima pisman oldum desem yeridir

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Ben de 2 hafta önce taktırdım 2.0 crv. Aynı şekilde 39 litre aldı. 250 km gezdim şehir içi. Tekrar doldurduğumda 33 litre aldı. Galiba zamanla düzelecek. Bana da fazla geldi. tamamiyle bitmesini bekliyorum sağlıklı bir sonuç almak için.

Hocam aynı benzinlik aynı pomapadan depoyu fulleyerek doğru sonucu elde edebilirsiniz.
250 km yaptıktan sonra 33 litre ile depoyu tekrar fullediyseniz 100 km de 13 litre yakmışsınız, bence normal değer.
Benim aracımda 2.0 accord sizden biraz daha fazla yakıyorum.

@osmanyigit hocam dediğim şekilde aynı benzinlik aynı pompada fulleyerek, net sonuç alabilirsiniz.
Söylediğiniz değerler yüksek 2.0 Crv den fazla yakmışsınız.

Byplt

0
Hocam aynı benzinlik aynı pomapadan depoyu fulleyerek doğru sonucu elde edebilirsiniz.
250 km yaptıktan sonra 33 litre ile depoyu tekrar fullediyseniz 100 km de 13 litre yakmışsınız, bence normal değer.
Benim aracımda 2.0 accord sizden biraz daha fazla yakıyorum.

@osmanyigit hocam dediğim şekilde aynı benzinlik aynı pompada fulleyerek, net sonuç alabilirsiniz.
Söylediğiniz değerler yüksek 2.0 Crv den fazla yakmışsınız.

Yazdığım tüketim , 140 kmsi istanbul trafiğindeki tüketim. Bence gayet iyi değerler 2.0 motora göre.

2015 civic black edition modelindeki aracima yaklasik iki hafta evvel atiker gold marka tup taktirdim depoyu 106 liraya fulledim litre bazinzda hesaplarsak 39.25 lt tam 235 km yol katettim sehir ici sakin kullnimda gaz gostergesi farkli farkli yaniodu bi iki dis bi uc dis sora kirmizi . bana biraz fazla geldigi icin taktirdigim ustaya tkrar goturdum ayar yapti ki hersey normaldi tkrar fulledim yaklasik 160 km yol yaptim ve suan kirmizi lamba yanior bitene kadar dewam edecegim simdi anlamadigim konu bu yakit degerleri cok fazla degilmi yoksa tup takilirken bi yerde bi yanlis mi yapildi

Benim arac 29 bazen 28 litre alıyor sehir icinde kullanıyorum 250 km gidiyoo 260 i nadiren görüyorum. Mersin trafigini bilen bilir 100 m de bi ışık mevcut sürekli dur kalk... sizce bu nasil

33CZD33 Executive
...Tengri Biz Menen...

Geri