Navitech nx-221 r inceleme yorumlarim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=126]antikcocuk[/MENTION]

Benim bildiğim torpidoya giden usb cihazdan direk çıkıyor iptal edilme veya atlama gibi bir durum olmaması lazım.

usta bağlantıyı şu şekilde yaptı.

Kolçaktaki usb vites plastiğinin altında bir soketle orjinal teybe giriyormuş. Usta orjinal teybi çıkarınca kolçaktan gelen usb'nin soketini navitech'in usb kablosunun ucundaki aynı uçlu sokete bağladı. ben bu işi anlamadım. işin garip tarafı şu anda bir çıkış boşta kaldı. o da sanırım i-mid'e bağlanan çıkış. ama ona kablo kalmadı. usta bu işten anlamıyor sanırım.

ayrıca kutu içeriğinden ucuna usb girecek hiç bir kablo çıkmadı. cihaza takılan üzerinde usb yazan pinli bir kablo vardı. fakat onuna ucu usb girişi değil soketli bir kabloydu. yani torpidoya uzatılacak usb girişli bir kabloda çıkmadı kutudan
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Kolçaktaki usb vites plastiğinin altında bir soketle orjinal teybe giriyormuş. Usta orjinal teybi çıkarınca kolçaktan gelen usb'nin soketini navitech'in usb kablosunun ucundaki aynı uçlu sokete bağladı. ben bu işi anlamadım. işin garip tarafı şu anda bir çıkış boşta kaldı. o da sanırım i-mid'e bağlanan çıkış. ama ona kablo kalmadı. usta bu işten anlamıyor sanırım.

ayrıca kutu içeriğinden ucuna usb girecek hiç bir kablo çıkmadı. cihaza takılan üzerinde usb yazan pinli bir kablo vardı. fakat onuna ucu usb girişi değil soketli bir kabloydu. yani torpidoya uzatılacak usb girişli bir kabloda çıkmadı kutudan
@NoFeaR
[MENTION=442]Hakan Uzun[/MENTION] hocam görünce net cevap verecektir.

Hakan Uzun

0
Yönetici

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION]

Hocam anladigim kadariyla senin kutu icerigi eksik

Normalde 1 adet usb portu cikiyor 221 den o cihaza direk bagli torpidoya aliniyor
Cihazin mevcut usbsi ise yine sadece enerjileniyor yani kopru gibi bir sey oda mevcut yerinde duruyor sadece sarj isleminde kullaniliyor..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar. Ben de aracıma bu cihazı taktırmayı düşünüyorum ama merak ettiğim benim için önemli bişey var. Kontağı açınca Honda amblemi çıkıyor mu ya da bunu ekleme şansımız var mı??

Hakan Uzun

0
Yönetici
Amblem cikiyor hemde cok guzel gonul rahatligiyla alabilirsiniz

ebayir

0
Navigasyon TMC özelliğini kullanabiliyormusunuz. (Trafik Yoğunluğuna göre Rota Yönlendirme)
Bende de Navitech 221 var TMC özelliği Pasif

Arkadaslar iyi aksamlar navitech nx221 taktirdim cihaz iyi yalniz bi durum var sizde karsilastiniz mi ilk cihazi acinca hemen ekrandan tuslara dokundugumda tuslar calismiyo 2-3 dk sonra dan ekran tuslari aktif hale geliyo sizde de bu sekilde oluyo mu yoksa aldigim cihaz da problem mi var bu durum 256 ram den kaynaklanabilir mi?arkadaslar yardımcı ollursaniz makbule gecer iyi aksamlar

Akuscu

0
Aracınız
Hocam isiniz zor nacitech benim icin yeterli fakat, digerleri daha iyi olabilir bunun icin iyi arastirmaniz lazim kolay gelsin ama olurda navitech alirsaniz siteden almayin direk yetkili servisten alin ben o sekilde montaj dahil 1400 tl ye aldim saygilar

:eek:k: Hayırlı olsun güle güle kullanın bunu Honda servisinde mi taktırdınız serviste taktırmadıysanız garantiyi bozmuyormu acaba :)

Geri