Atiker grand kullanicilari ve yorumlari

Aslında bu garantiden çıkması olayı benim görüşüme göre tamamen servisin insanları aşırı bi pahayla tatmin etmeye çalışmasından kaynaklanıyor. Ben dışarıda servisin yaptığı hatta mobil1 0.20 koymadığı en iyi yağlardan birisini koyarak ve tüm filtreleri degistirerek 300tlye hallettim Antalya bayii ise her bakımda 650/650 alıyor. Bu da doğal olarak işlerine gelmiyor. Brc çok iyi bi marka olduğu için takılmıyor, brc marka hondanin anlaşması üzerine takılıyor. Sonuç olarak servisler işine geldiği gibi davranıyor, tamamen bakimlarimizi serviste yaptırsak bile kesinlikle bizim sorunlarımıza çözüm olacakları net değil.

Ender

0
Aracınız
bnde 2008 model cıvıc ls var bnde atıker grand serısını taktıralı 1 ay oldu ama benzınlı kullansam daha ıyıydı sankı . gazı taktırdıktan sonra hem benzın hemde gaz yakmaya basladı araba . 50 liralık gaz alıyorsam 30 tllık benzınde alıyorum . sorunneden kaynaklıdır bunuda cozemedım garantıden yararlanıp baktıracam ınsallah ıslerden vakıt bulursam

Ender

0
Aracınız
bnde 2005 model cıvıc ls var bnde atıker grand serısını taktıralı 1 ay oldu ama benzınlı kullansam daha ıyıydı sankı . gazı taktırdıktan sonra hem benzın hemde gaz yakmaya basladı araba . 50 liralık gaz alıyorsam 30 tllık benzınde alıyorum . sorunneden kaynaklıdır bunuda cozemedım garantıden yararlanıp baktıracam ınsallah ıslerden vakıt bulursam

Ender bey benimde 2009 civic var grand takdirdim hiç memnun degilim gazda 50 krs yakiyor ne yapacam bilmiyorum sizinki km de kac tl yakiyor

bnde 2005 model cıvıc ls var bnde atıker grand serısını taktıralı 1 ay oldu ama benzınlı kullansam daha ıyıydı sankı . gazı taktırdıktan sonra hem benzın hemde gaz yakmaya basladı araba . 50 liralık gaz alıyorsam 30 tllık benzınde alıyorum . sorunneden kaynaklıdır bunuda cozemedım garantıden yararlanıp baktıracam ınsallah ıslerden vakıt bulursam

Ender bey benimde 2009 civic var grand takdirdim hiç memnun degilim gazda 50 krs yakiyor ne yapacam bilmiyorum sizinki km de kac tl yakiyor

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bende de ayni sorun var arac kaynakli mi yoksa lpg kitinden mi kaynaklaniyor bilemedim. 31.5 litre ile sehir ici 221 km. 48 krs. 100 km.de 14.2 litre tuketim. Atiker grand obd2

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=9945]CANDARLI[/MENTION] benzinde ne kadar litre tuketim oluyor olcebildin mi kardes. Ben olcemedim.

bende de ayni sorun var arac kaynakli mi yoksa lpg kitinden mi kaynaklaniyor bilemedim. 31.5 litre ile sehir ici 221 km. 48 krs. 100 km.de 14.2 litre tuketim. Atiker grand obd2

valla hakan kardeş benimde 20 tlyla 37 km gidiyor 52 krş yakiyor mazotun gözünü seviyim focusum vardi dizel hem performansi süperdi hemde 100 tl lik mazotla bir sürü yol gidiyordu pişman oldum lpgye gectigime

Geri