LPG'de Gelen Ses...

Aracınız
Arkadaşlar az önce brc 2a mühendislik tarafından arandım ve sorun ile ilgili olarak tahmini 2 hafta içerisinde çözüme kavuşturulup honda bayiilerine bilgi verileceğini ve sorunun çözüleceğini belirttiler. Yine takipçisi olacağım ve gelişme olursa sizlerede ulaştıracağım

Exculisive modeli fabrika cıkışlı lpg li araçların lpg göstergesindede arıza var sürekli kalibre etmeme ragmen araçta lpg bittiği halde 2 diş var gösteriyor

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ki ben lpg yi sonradan İzmir Karabağ'lar brc yetkili servisinde taktırdım. Bazen 3 ışıkta takılı kalıyor birden yanıp sönmeye başlıyor bazen 2 ışıkta takılı kalıyor vs
Ama çok sorun etmiyorum yaa izine İzmir e gittiğimde bi baktıracağım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Bu arada yetkili servislerin de bir şey bildiği yok hocam, önemli parçalar ya da teknik konularda servisi kullanıyorum. Onun haricinde özel servisler çok uygun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
İyi akşamlar arkadaşlar. Honda Türkiye ye lpg enjektörden gelen ses ile ilgili mail atmayı planlıyorum ama sitede bir türlü mail adresi bulamadım. mail adresini yada iletişim kurabileceğim bir kayıt formu gibi bişey varsa paylaşabilir misiniz?

Aracınız
İyi akşamlar arkadaşlar. Honda Türkiye ye lpg enjektörden gelen ses ile ilgili mail atmayı planlıyorum ama sitede bir türlü mail adresi bulamadım. mail adresini yada iletişim kurabileceğim bir kayıt formu gibi bişey varsa paylaşabilir misiniz?
honda türkiye bu konuda herhangi bir çözüm sunmayı reddediyor ve sesin normal olduğunu söylüyor. ben 2a mühendislik brc genel müd. mail attım ve beni aradılar yaklaşık 2 hafta içerisinde çözüm sunup bayilere haber vereceklerini belirttiler.

Aracınız
honda türkiye bu konuda herhangi bir çözüm sunmayı reddediyor ve sesin normal olduğunu söylüyor. ben 2a mühendislik brc genel müd. mail attım ve beni aradılar yaklaşık 2 hafta içerisinde çözüm sunup bayilere haber vereceklerini belirttiler.

öncelikle bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Diğer arkadaşların sorunu içinde; Fabrika çıkışı olarak lpg exe kullanıyorum. bahsettiğiniz gibi lpg ışıklarında takılma yada deponun yanlış ölçülmesi gibi durumla karşılaşmadım. her ışık ortalama 35 40 km kadar gidiyor.

Fakat benimde iliştirmek istediğim bir sorun olarak. araba lpg deyken rölanti yüzüyor. En son servise gidişimde rölantim yaklaşık 250 devir yüzüyordu ve bazen stop edecekmiş gibi 500 devre kadar düşüp titreyip geri yükseliyordu (her araba bunu yapar benzinde de yapar dediler serviste hatta bakın benzine geçirince gene olacak deyip benzine geçirdiğinde rölanti tamamen sabit olarak 800 devirde durdu) benzinde rölantinin tamamen sabit olması ve lpg de bu şekilde yüzmesine bir kılıf uyduramayıp rölanti duyarlaması diye birşey yaptılar. sonuç olarak şuan aracım sadece 100 devir yüzüyor. bu şekilde bir sıkıntı yaşayan var mı aramızda

Geri