Fc5 Yan Koltuk Sorunu ?

Aracınız
arabaya kriko koymamışlar. buna ne demeli. tamam stepne yok anladık tamir kiti var ama kriko sadece lastik değişimi için mi kullanılır. yazdım hondaya ama ne arayan var ne de soran. şikayet sitesine de yazmayı düşünüyorum.

Aracınız
arabaya kriko koymamışlar. buna ne demeli. tamam stepne yok anladık tamir kiti var ama kriko sadece lastik değişimi için mi kullanılır. yazdım hondaya ama ne arayan var ne de soran. şikayet sitesine de yazmayı düşünüyorum.

Ben de göremedim elegansda

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Benim araçda sürücü koltuğunun arkasındaki cep kısmını unutmuşlar,ön yolcu koltuğunun arkasına koymuşlar ve çok işlevi oluyor .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Gerçekten bir FC5 sahibinden bunları duymak güzel (keşke duymasak :( ). Parasının karşılığı değil dediğimizde linç ediliyoruz ama maalesef gerçeklerle yüzleşince daha da üzücü oluyor. Kasayı tasarlama konusundaki hassasiyeti keşke montaj, malzeme kalitesi, özellik, boya, motor ve kullanıcı istekleri yönünde gösterselerdi. Fb7 kasa ilk çıktığında Amerika dan sağlam veto yediler ve makyajla efsane bir kalitesiyle pazara geri sundular. Türkiye de maalesef fanatiklikten öteye gidemediğimiz için bunu bile bize fazla görüyorlar ve de her sene yavaş yavaş özellik çıkartmaya giderek bizi ödüllendirirler.

vallla 2 hafta önce 2013 opel astra otomatik cosmo yu satıp civic elegance otomatik benzin/lpg aldım.
astradan sonra malzeme kalitesi çok kötü gibi geliyor.
Ayrıca sanki araba her an bir yerinden sorun çıkartacakmış gibi bir his oluştu bende. Forumu çok okumaktan kaynaklanıyor olabilir tabi.
Ama sanırım dış görünüşe çok aldandım.
İnşallah bir sorun çıkartmaz da bende bunları yazdığıma pişman olurum.

Geri