Civic FB7 I-Mid Duvar Kağıtları

Aracınız
Arkadaşlar bende Erzurum çebiden eco otomatik civic aldım, cyclone takılı üzerinde, torpidoda 2 adet usb girişi var ikiside çalışıyor ,Kolçak içerisinde usb girişi vs yok. Ayrıca imid menüsünde Duvar Kağıdı seçeneği yok, bende merak ediyorum bu işin sonunu.

Aracınız
Araçlarını yeni alan ve navigasyonlu alan arkadaşlar bu imid resim olayını kullanamaz. Çünkü honda donanımdan kısıyor yavas yavas. Torpidodaki usbler sadece navigasyona bağlı.

Asetin

0
Aracınız
2016 model elegance navigasyonlu aracımda da aynı durum söz konusu. Kolçakta usb bulunmuyor ve torpido gözündeki iki usb de naviye bağlı. Acaba bu torpido gözündeki iki adet usb den birisi imid ekrana bağlanamaz mıydı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
2016 model elegance navigasyonlu aracımda da aynı durum söz konusu. Kolçakta usb bulunmuyor ve torpido gözündeki iki usb de naviye bağlı. Acaba bu torpido gözündeki iki adet usb den birisi imid ekrana bağlanamaz mıydı?

Malesef hocam, bağlanamıyor.

Aracınız
merhaba arkadşlar 2015 ekim ayında black edition model arabama da i-mid ekrana fotoğraf atamıyordum tüm koşulları hazırlamama rağmen ekran usb yi görmüyordu servisim de işin işinden çıkamadı istanbulda bir honda servisini aradım ve problemin kolçak altındaki portun i-mid ekrandan alınıp navigasyona bağlandığını öğrendim ayrıca torpidodaki portda naviye bağlıydı bu bilgi ışığında servisime giderek durumu izah ettim ve kolçak altındaki portu tekrar i-mid ekrana bağlattım ve önceden belirlediğim uygun fotoğrafları i-mid kekrana taşıdım.

Aracınız
merhaba arkadşlar 2015 ekim ayında black edition model arabama da i-mid ekrana fotoğraf atamıyordum tüm koşulları hazırlamama rağmen ekran usb yi görmüyordu servisim de işin işinden çıkamadı istanbulda bir honda servisini aradım ve problemin kolçak altındaki portun i-mid ekrandan alınıp navigasyona bağlandığını öğrendim ayrıca torpidodaki portda naviye bağlıydı bu bilgi ışığında servisime giderek durumu izah ettim ve kolçak altındaki portu tekrar i-mid ekrana bağlattım ve önceden belirlediğim uygun fotoğrafları i-mid kekrana taşıdım.

çok iyi olmuş ama bizde şöyle bir sıkıntı var adamlar kafalarına göre torpido da bulunan USB yi çıkarmışlar çözümde bulamıyoruz :(

Aracınız
bana torpidoya jest yapıp birtane daha port koymuşlar :) 3 tane port oldu kafalarına göre takılıyolar :)

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar Sayın [MENTION=2456]77tncygn77[/MENTION] ,

Sorununuza bir çözüm bulabildiniz mi acaba? Aynı durum benim aracımda da var kolçak içinde usb çıkışı yok. Aracı alalı bir iki hafta oldu, başka araçlarda kolçak içinde de usb çıkışı olduğunu görüyorum, bizimkinde yok. Hatta aux çıkışı da kapatılmış 1000 km kontrolüne gittiğimde soracağım. Peki siz Honda türkiyeden bir cevap alabildiniz mi?

Geri