2016 modelde dizel

Öncelikle selamun aleyküm daha öncede konu açmıştım 60 bin tl ye kadar fb7 kasa alıcam diye 3-4 gündür araştırıyorum bakıyorum forumları okuyorum bir kaç aya kalmayıp 2016 model türkiyede satışa sunulacakmış ki dizel motor seçeneği ile takribi fiyatı dizel en fulü 115 bin tl gibi ve dizel seçeneği geldiği taktirde fb7 lerin piyasasının iyice düşeceği ve değer kaybedeceği söyleniyor bu beni korkutmuyo deil ne olırsa olsun sonuçta hem yeni kasa çıkıo + dizeli çıkıo bu sizce fb 7 leri nasıl etkiler şuanda sanki kalbime öküz oturdu çünkü severek alacağım bi araç civic birde 2013 ün ikinci çeyreğindemi fb 7 kasalar makyajlandı yorumlarınızı bekliuorum sizce 2016 yo bekliyipde az bi kredi çekip onumu alsam

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Öncelikle selamun aleyküm daha öncede konu açmıştım 60 bin tl ye kadar fb7 kasa alıcam diye 3-4 gündür araştırıyorum bakıyorum forumları okuyorum bir kaç aya kalmayıp 2016 model türkiyede satışa sunulacakmış ki dizel motor seçeneği ile takribi fiyatı dizel en fulü 115 bin tl gibi ve dizel seçeneği geldiği taktirde fb7 lerin piyasasının iyice düşeceği ve değer kaybedeceği söyleniyor bu beni korkutmuyo deil ne olırsa olsun sonuçta hem yeni kasa çıkıo + dizeli çıkıo bu sizce fb 7 leri nasıl etkiler şuanda sanki kalbime öküz oturdu çünkü severek alacağım bi araç civic birde 2013 ün ikinci çeyreğindemi fb 7 kasalar makyajlandı yorumlarınızı bekliuorum sizce 2016 yo bekliyipde az bi kredi çekip onumu alsam

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni kasa almanız tabiki daha mantıklı.Ama aklınızda şüphe olmasın Honda değer kaybeden arac degil.2006 model civiclerin temizini orjinalini 40-45 arasında alıyorsunuz.Fazla değer kaybetmez lakin yeni kasa almanız kesinlikle daha mantıklı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
115 tl nere honda nere.
Geçenlerde satış temsilcisi ile konuştum yeni kasa gelirse o araba patlar dedim.
Adam bana direk önemli olan fiyat abi 100 e olursa işler zor dedi sizin dediğiniz gibi 115 bin olursa ben 2017 gibi arabaya 65 bin yazarım :)

Aracınız
115 tl nere honda nere.
Geçenlerde satış temsilcisi ile konuştum yeni kasa gelirse o araba patlar dedim.
Adam bana direk önemli olan fiyat abi 100 e olursa işler zor dedi sizin dediğiniz gibi 115 bin olursa ben 2017 gibi arabaya 65 bin yazarım :)

Eğer Honda'nız varsa üstüne yeni kasası çıkara kadar sabredip satarsanız aldığınız yıldaki paranın aynısına satarsınız bu % yüz ihtimaldir.

Trust

0
Aracınız
Eğer Honda'nız varsa üstüne yeni kasası çıkara kadar sabredip satarsanız aldığınız yıldaki paranın aynısına satarsınız bu % yüz ihtimaldir.

Ben lpg dahil deri ıvır zıvır 49 bine mal ettim 2013 yılında sizin tez i de böylelikle çürütmus olduk ;)

Birde ben biraz "dengesizim" aldığım aracı buzamana kadar hep aldığım aracı en uzun 6 ay kadar kullandım ihtiyaçtan yada elime bir miktar para geçio model yükseltiom yada tam tersi oluyor yani satarken dert olmaz dionuz demi

Aracınız
Yeni kasasi 115bintl yada hadi 1p0bin tl diyelim bu fiyatlara bu pazarda honda zor satar gibime geliyor cunku rakipleri gercekten cook guclu ve vw gibi bir firma turkiyede iyi satiyorken..
Tabi bu benim kendi gorusum yani o fiyatlara yeni kasa civic alacagima 1-2 yasinda dizel honda CRV alirim ayrica...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri