2015 FB7 kapı ici hava alma sorunu

Aracınız
Arkadaşlar 2015 fb7 sahibiyim yeni fark ettim ki aracın kapı kollarına aksam özellikle elimi tuttuğumda bildiğimiz soguk hava geliyor havalandırma gibi cam kontrol kısmıda aynı şekilde bu tüm kapılarda var bunu yasayan çözümü olan varmı

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçmiş olsun. Bende böyle bir sorun yok ama kolçağın içi sanki soğutma kabini böyle bir şey var.
Ama şu yapacak birşey yok, katlanıcaz, gülü seven Vs. Diyenlere hayranım :))))

Fb: facebook.com/hondaskmaras

mrtklc

0
Bugun aracı bakıma götürdügümde aklıma gelmişken sorıyım dedim o sıra camlardan ses gelio şikayeti üzerine ustayla yola cıktık ustayada söyledim halledilir o problem degil dedi sonra müdürle konusurken o civiclerin hepsinde var yani problem olarak görmüyor honda üretimi öyle dedi ben yinede öyle kalmasını istemedigimi belirttim ustaylada konusmamı söyledim şikayetim üzerine sökülüp tekrar izolasyon yapıldı kapı daha tok oldu ve ayrıca suan hava gelmiyor bakalım zamanla almaya baslamaz inş

Aracınız
Arkadaşlar özellikle sunroffun sadece arkasını kaldırdığınızda çok oluyor hava gelme durumu buraya yazan tüm arkadaşlar denesinler lütfen o hava ordan girip Nasıl kapı kolundan geliyor valla fizik kurallarına aykırı

Trust

0
Aracınız
Arkadaşlar özellikle sunroffun sadece arkasını kaldırdığınızda çok oluyor hava gelme durumu buraya yazan tüm arkadaşlar denesinler lütfen o hava ordan girip Nasıl kapı kolundan geliyor valla fizik kurallarına aykırı

Fizik kurallarına hiç de aykırı değil.

Trust

0
Aracınız
Hava önden arkaya doğru geliyor kapı kolundan biraz aciklarmisiniz Nasıl aykırı olmadığını ??

Bir gün arka tampon sökülür ise ancak o zaman görebileceğiniz iki tane hava kanalı var kapı kapandığında basınç dışarı çıkması için. Ordan devir dayim gerçekleşmekte.

Geri