Civic FB7 Yeni Muhteşem Uzun Ledler

mace

0
Aracınız
soketi kesip çıkma bi hb3 9005 soketi taksa çalışmaz mı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
dispute den once satici ile irtibata gecmediyseniz, once satici ile irtibata gecin mesaji gelir.
ordan olumlu bir sonuc cikmaz ise firma urunun iadesini ister, siz iade ettikten sonra para geri odenir.
firma dispute gorunce akan sular durur:)
problem yok, sadece biraz daha beklemek zorunda kalirsiniz o kadar.

Aracınız
dispute den once satici ile irtibata gecmediyseniz, once satici ile irtibata gecin mesaji gelir.
ordan olumlu bir sonuc cikmaz ise firma urunun iadesini ister, siz iade ettikten sonra para geri odenir.
firma dispute gorunce akan sular durur:)
problem yok, sadece biraz daha beklemek zorunda kalirsiniz o kadar.

Bu gün satıcıdan mesaj geldi ürünü başka birine satabiliyorsan sat diyor olmazsa ürünü gönder para iadesi yaparız diyor ben şimdi napacağım arkadaşlar ürünü direk postaneden gerimi göndereceğim tam olarak bilmiyorum işlemleri.

Trust

0
Aracınız
Bu gün satıcıdan mesaj geldi ürünü başka birine satabiliyorsan sat diyor olmazsa ürünü gönder para iadesi yaparız diyor ben şimdi napacağım arkadaşlar ürünü direk postaneden gerimi göndereceğim tam olarak bilmiyorum işlemleri.
Adresi alıp ptt kargo ile göndereceksiniz merak ettiğim kargo ödemesini kim ödeyecek.?

hocam,
saticidan tam adresini isteyin. gelen adrese takipli kargo ile urunu yollayin. 15-20 gun rahat surer varmasi. ondan sonra paranizi iade alirsiniz veya degistirirsiniz.
benim de benzer bir durum olmustu, tr de satmaya calistim baktim olacak gibi degil hemen postaladim gitti.
kargoyu mutlaka takipli gonderin aksi durumda para falan alamazsiniz, china saticilari cok cakaldir. bir de problem karsi taraftan kaynaklandi ise posta ucretini de istediginizi dispute detayina girip saticiya da bildirin.
saglik olsun, kolay gelsin.

Geri