Android auto

Merhaba arkadaslar akilli telefon baglantisi icin android auto istiyor ama turkiyede bu uygulama indirilemiyormus bunu basarabilen arkadasimiz varmi

SM-A9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba

Ben Samsung S6 da kullanıyorum.Playstore da henüz ülkenizde kullanılamıyor uyarısı verir Google'a android auto apk. yazarak indirebilirsiniz ama her telefonda çalışmadığını duymuştum.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2d0c3e755e5e561d60b499c4e2bee6e9.jpg

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Konuyu hortlatayim bende arkadaşlar. Bu Android autoyu Google ayarlarından ülke yi değiştirerek indiriyorum ve kullanıyorum ama bu akıllı telefonların aklı fazla geliyor ve düzenli olarak güncelleme yaptığı için bir kaç gün sonra kullanamaz oluyorum sürekli aç kapat gına getiriyor.... Varmı buna bir çözüm bulabilen ???

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Konuyu hortlatayim bende arkadaşlar. Bu Android autoyu Google ayarlarından ülke yi değiştirerek indiriyorum ve kullanıyorum ama bu akıllı telefonların aklı fazla geliyor ve düzenli olarak güncelleme yaptığı için bir kaç gün sonra kullanamaz oluyorum sürekli aç kapat gına getiriyor.... Varmı buna bir çözüm bulabilen ???

Hocam en temizi güncellemeyi kapatın :)

Doğru söylüyorsunuz en azından 3-5 ay da bir güncelleme açıp tekrar eski haline getirmek en mantıklisi gibi...?

Geri