53-54 bin TL ile 2012 fb7 kasa elegance bulabilir miyim?

Hasar kaydı 9 bin tl falandı ama mesaj atınca görünmüyor sadece kaza yazıyor karşı taraf kusurlu olduğu icin çıkmadı . beyaz elegance otomatik
Yanı anlatmak istediğim zaten çıkmışsınız hocam 56 lara bir iki ,iki uç neyse daha çıkın satarken gene o fark sizin cebinize gelir hem Allah kaza bela vermezse satmanızda daha kolay olur
Bende tekrar Honda Civic aldım bu arada

Hasar kaydı 9 bin tl falandı ama mesaj atınca görünmüyor sadece kaza yazıyor karşı taraf kusurlu olduğu icin çıkmadı . beyaz elegance otomatik
Yanı anlatmak istediğim zaten çıkmışsınız hocam 56 lara bir iki ,iki uç neyse daha çıkın satarken gene o fark sizin cebinize gelir hem Allah kaza bela vermezse satmanızda daha kolay olur

Hocam zaten 50 den 53-54 e çıkmıştım şimdi sınırları ultra derecede zorlayarak 55-56 ya çıkma kararı aldım. Daha fazlası inanılmaz zorlayacak beni. Çünkü kredi çekerek alacağım aracı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İnsallah aradığınız gönlünüze göre aracı bulursunuz hocam nasip kısmet denk gelir ins

Bu arada tekrar civic aldım demişsiniz. Özelliklerini ve ne kadara aldığınızı yazarsanız o da bana biraz fikir verecektir :)

İnsallah aradığınız gönlünüze göre aracı bulursunuz hocam nasip kısmet denk gelir ins

Sağolun hocam. Bu arada iki tamponda ve kaputun en önünde avuç içi kadar boyası olan bir araçta 15 bin TL hasar kaydı var demiş bir ilanda. Sigorta şirketi şişirmiş fiyatı filan demiş. O hasarlara 15 bin TL fazla değil mi? Sizce normal mi bu tür ilanlar.

Aracınız
Hocam ben bir iki parça lokal boyalı 2012 model bulmaya çalışıyorum. Max 54 bin tl verebilirim.

hocam demek ıstedıgım pıyasada ne sorunu oldugu belırsız arac bakıcagına gıt honda 2. ele bütçene göre bulabılırsın boyalımı kazalımı zaten hepsi arabanın bılgılerınde expertiz raporunda yazıyor boyalıysa boyalı dogrultma olduysa doğrultma vs. almaya gittiğimde içim rahat olması ıcın bırdaha kontrol edılmesını rıca ettım adamlar kırmadı makıneye baglandı bakıldı boya kontrol tekrardan yapıldı vs. daha oncede buldugum aracda adam ove ove bıtıremıyordu dosta gıdıcek arac die bır soktuk expertetize 2 kapı boyalı cıktı bılmıyordum dıyor

hocam demek ıstedıgım pıyasada ne sorunu oldugu belırsız arac bakıcagına gıt honda 2. ele bütçene göre bulabılırsın boyalımı kazalımı zaten hepsi arabanın bılgılerınde expertiz raporunda yazıyor boyalıysa boyalı dogrultma olduysa doğrultma vs. almaya gittiğimde içim rahat olması ıcın bırdaha kontrol edılmesını rıca ettım adamlar kırmadı makıneye baglandı bakıldı boya kontrol tekrardan yapıldı vs. daha oncede buldugum aracda adam ove ove bıtıremıyordu dosta gıdıcek arac die bır soktuk expertetize 2 kapı boyalı cıktı bılmıyordum dıyor

Anladım hocam. Çok teşekkür ederim uyarılar için. Bir bakalım son sürat bakmaya devam ediyorum. İçime sinen bir araç bulurum inşallah

Aracınız
fiyatlar acayip arttı..clio sümbül olmuş 50 bin lira..2016 sonunda yeni kasa civic çıkınca fiyatların biraz daha artacağını düşünüyorum..türkiye fiyatları belli olmadan önce almanızı tavsiye ederim..

Aracınız
Civiclerin fiyatı aralık aylarına göre yine artmış bayilerde arkadaşlar aralık ayında bizim aldığımız fiyatlara şimdi gidip aracı alamıyorsunuz bilginize

Geri