Civic HB 2006 - 2012

Aracınız
Bende Ashampoo burning studio diye bir program ile mp3 kaydettim ve bu şekilde okumaya başladı. Ekran ışıkları içinde solda bir düğme var start düşmesinin yanında. Far açıkken ve fark kapalı iken ayar yapınca ona göre rengi kısıp arttırıyor. Acaba bu şekilde çözüm olur mu? Gerçi tüm ışıklı panelleri ışık gücüyle oynuyor ama... Birde başka bir forumda benzer bir sorun okumuştum. Linkini bulursam size atayım hocam

F5321 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FD6 2008
Merhaba arkadaşlar fn6 kasa 2006 model aracım için yazıyorum 140 beygir essence i-sifht automatique kasa soru. Gaza basınca koku gelmesi yanık kokusu kaporta acincada var kilima peteklerin den içeri giriyor beni korkutuyor acaba ne olabilir normal sürüşte sıkıntı yok koku gelmiyor sorun gaza basınca nedeni neden olabilir.Herkese çok tşk ederim büyüklere saygılar küçüklere sevgiler.

Moto Z (2) cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar fn6 kasa 2006 model aracım için yazıyorum 140 beygir essence i-sifht automatique kasa soru. Gaza basınca koku gelmesi yanık kokusu kaporta acincada var kilima peteklerin den içeri giriyor beni korkutuyor acaba ne olabilir normal sürüşte sıkıntı yok koku gelmiyor sorun gaza basınca nedeni neden olabilir.Herkese çok tşk ederim büyüklere saygılar küçüklere sevgiler.

Egzoza yapışan bir şey var mı bir kontrol edin, bir de klima sistemini kontrol edin @m2hamid hocam senin yorumun nedir?

Aracınız
Civic FD6 2008
Egzoza yapışan bir şey var mı bir kontrol edin, bir de klima sistemini kontrol edin @m2hamid hocam senin yorumun nedir?
Hayır bakmadim ama bence bu motordan geliyor hizlaninca oluyor ve klima peteklerin den hemen hissediyorsun en başlarda azdı hemen geçiyordu belli bir hızlanma dan sonra ben sürdüğüm zaman 7 den sonra vites atıyorum yada araç atıyor her zaman değilde işte aracın tadı orada ama korkutuyor beni malesef:(

Aracınız
Civic FK7 HB 2017

i-shiftlerde tek kavrama yarı otomatik şanzıman var değil mi? haliyle bunlarda kavrama var, debriyaj yani otomatik kavrama bitmeye başladıysa yüksek devirde kaçırıyor olabilir gazladıkça kaçırır ve yanık kokusu yapabilir ama gazlarken devir artmasına oranla hızlanma olmaz mesela sağlam kavrama 4000 devirde son vites 160km yapıyorsa aşınmış kaçıran kavrama 5000 devirde 160 yapar, frenleride kontrol etmeniz lazım balatalardan birisi siz frene basmasanızda sıkma yapıp bırakmıyor olabilir fazla frene basmadan bir miktar yol aldıktan sonra disk sıcaklıkları tek tek kontrol edilebilir.

Aracınız
Civic FD6 2008
Gazlayinca yapıyor yüksek devirlerde devir kaybı yok gibi ama baktırmak lazım birde Fransa'da kalıyorum aracın garantisi var yarın ariyacam aracın garantisi sadece mécanique motor automatic viteste İnşallah içine girer.Bilgiler için çok tşk ederim.Cok ciddi bir durum söz konusu müdür sizce? Araç benzinli ve bebeğinizle eşim kullanıyor 5 km yol sadece sorun yaparmi sizce en yakın zamanda goturecem birde sizce hangi servis ?saygılar çok tşk ederim

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Motorun etrafında veya altında, şanzımanın etrafında yada altında herhangi bir yağ kaçağı varmı?
Ayrıca gelen koku balata kokusu gibi mi?
Bazen egzos manifoldunda kaçak olduğu zamanda bu tip kokular oluşabiliyor diye duymuştum.
Ama bence motoru ve şanzımanı iyice kaçak varmı diye incelemek lazım.
Ayrcıa bu koku oluşurken egzostan beyza duman tarzı birşeyler geliyormu?

Aracınız
Civic Type R
Arkadaşlar elimde Honda civic hatchback 2007-2010 1.8 sağ arka teker ABS sensörü mevcut lazım olan varsa özelden ulaşssın ürün sıfırdır 11590912891481074637.jpeg

CASPER_VIA_M3 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geri