Arkadaşa Merhaba Demek ister misiniz?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2805]lieblich[/MENTION] Hoş geldiniz, Allah kaza bela vermesin.

Aracınız
Hayırlı olsun hocam. LPG li mi ve ne kadara aldınız? Ben de şu sıralar bakıyorum almak için de ondan soruyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
[MENTION=453]bilal333[/MENTION] Saol hocam. Araç lpg'li. Aracı arkadaştan satın aldım, bir iki kazası var ama kazaları bildiğim için sorun yapmadan hatta ustaya bile göstermeden satın aldım. Dediğim gib arkadaştan satın aldığım için aracı bende iyi biliyorum mekanigine güvenerek gözüm kapalı aldım. Herkes bir fiyat koyuyor ama 50-65 arası değişiyor. ben uygun fiyata aldım :)

Hoşgeldiniz kazasız belasiz insallah

mobil

[MENTION=2805]lieblich[/MENTION] Hoş geldiniz, Allah kaza bela vermesin.
[MENTION=563]bilisim[/MENTION] [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] Amin arkadaşlar çok teşekkür ederim. Cümleten kazasız belasız inşallah.

Akuscu

0
Aracınız
[MENTION=2805]lieblich[/MENTION] hoşgeldiniz ben aracıma dış aksesuar yaptırma konusunda biraz çekimserim zira herhangi bir yere park ettiğinizde bile eşşek sıpası aksesuarsız bile çok dikkat çekiyor :eek:k:

Aracınız
[MENTION=2805]lieblich[/MENTION] hoşgeldiniz ben aracıma dış aksesuar yaptırma konusunda biraz çekimserim zira herhangi bir yere park ettiğinizde bile eşşek sıpası aksesuarsız bile çok dikkat çekiyor :eek:k:

[MENTION=1304]Akuscu[/MENTION] katiliyorum sana. araci alir almaz zaten alarmlar, brandalar bakmaya basladim. Alarm faydasiz bisey branda en azindan gizliyor diye branda ile ortmeyi dusunuyorum :) calinmaya karsi da 600 700 tl arac takip gps takicam sanirim. En azindan her hareketi hiz bilgilerine kadar goruntuluyor. Sokuldugunde motor blokaj devreye giriyor. Alarmdan daha iyi gibi.

tugi

0
Aracınız
hocam yakından foto atabilirseniz sevinirim... Arka tamponda ek varmı yoksa komplemı değiştiniz? Ayrıca spoyleri mrk ettim

Geri