Nasıl birşey yapabilirim sizce? Görüşlerinizi paylaşabilirmiyisiniz

Aracınız
Arkadaşlar sayın abiler

Aracıma fazla abartılı olmiyacak şekilde bir kaç şey yaptırasım var film zaten gerekiyor onun dışında neler yaptırabilirim arabaya yakışıcak yani fazla abartılı olmiyacak şekilde
c348179600e340c65951e97f6a50829e.jpg
1ff0574293c519e31465627b8ce84f3d.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ben suanlık 5 cam film sunrof dahil sis ve farlar xenon arkada difuzor
71fff9383fea75fb89a589ee4bf7c23a.jpg

Belli olmasa da en azından bi duruş değişti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En sade modifikasyon yapacak olsam siyah araca yapacaklarım;

Panjur da ki kromu siyah folyo, arka stoplardaki geri vites lambasının olduğu beyaz bölüme siyah far folyosu vede sis üstü sinyalli led şerit yapardım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Cam filmlerini cam ı sökmeden yapabiliyorlarmı suan aracın camlarının çıkartılması hoşuma gıtmıyorda:))

Cam filmi için camların sökülmesine gerek yok, usta belki kapı içlerini sökmek isteyebilir, ama sökülmeden de gayet güzel yapılabiliyor.

Aracınız
Cam filmi için camların sökülmesine gerek yok, usta belki kapı içlerini sökmek isteyebilir, ama sökülmeden de gayet güzel yapılabiliyor.

O zaman güzel kapı içlerinide söktüresim yok aslında ki ama boluda güzel yapan biri var garantisini veriyor çok duydum adını oraya yaptırıcam

Aracınız
Ben suanlık 5 cam film sunrof dahil sis ve farlar xenon arkada difuzor
71fff9383fea75fb89a589ee4bf7c23a.jpg

Belli olmasa da en azından bi duruş değişti

Güzel durmuş aslında benimde beyaz tercihimdi siyahda iyi dediler film falan daha dikkat çekici durur falan dediler bakalım yapicaz bişeyler dediklerin siyaha yakışırmı acaba

Aracınız
Güzel durmuş aslında benimde beyaz tercihimdi siyahda iyi dediler film falan daha dikkat çekici durur falan dediler bakalım yapicaz bişeyler dediklerin siyaha yakışırmı acaba

Yakışır hocam tabiki beyaz farlar siyah bir cam film parlak guzel bakılmış bir siyah bizimkinden daha alımlı bile olabilir bence ☺

ilker

0
Aracınız
Selam,farlarin xenon ile degisimi nasil oluyo?bende de elegance var fc5..kisa ve uzun icin tek bir ampul mu aliniyor yoksa kisa ve uzun olmak uzere ikiser tane mi?bir de uzunlar icin isinmiyor sellektor yapilamiyor fln yazilmisti bir yerlerde pek anlayamadim,detayli bilgi verirseniz sevinirim

Selam,farlarin xenon ile degisimi nasil oluyo?bende de elegance var fc5..kisa ve uzun icin tek bir ampul mu aliniyor yoksa kisa ve uzun olmak uzere ikiser tane mi?bir de uzunlar icin isinmiyor sellektor yapilamiyor fln yazilmisti bir yerlerde pek anlayamadim,detayli bilgi verirseniz sevinirim

kısalara xenon kit uzunlara led takmalısınız. Uzunlarda xenon olmuyor.

Geri