Fc5-cvt bezinli kullananlar

Evet uzun yoldan şimdi geldim sıcak sıcak uzun yol değerini yazıyorum. 6.1 lt yakıt 5.48 TL ortala 100 km hız yani 33.5 krş kilometrede.

Vodafone Smart ultra 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bka90

0
Aracınız
istanbul trafiğinde 13-14 yakıyor boş yolda 8-9 arası bugun depoyu fulledim menzil 390 km gösterdi normal bence

Aracınız
Soz verdigim gibi bilgiyi paylasayim istedim sicagi sicagina aracimi bugun aksam 17.45 da atasehir damla hinda dan aldim sifir km 7 deydi saat 20.00 de ancak beylikduzune varabildim malum cuma aksami istanbul trafigi tem mahmutbeye kadar nerdeyse adim adim isledi toplam 80 km yol yaptim yakit ortalamasi 8.4 du cok sasirdim 2 saat trafikte kaldigimda 14 15 leri bekledim tabi bu daha ilk surustu ama umutlandirdi beni bu arada eco modda kullandim

Trust

0
Aracınız
Soz verdigim gibi bilgiyi paylasayim istedim sicagi sicagina aracimi bugun aksam 17.45 da atasehir damla hinda dan aldim sifir km 7 deydi saat 20.00 de ancak beylikduzune varabildim malum cuma aksami istanbul trafigi tem mahmutbeye kadar nerdeyse adim adim isledi toplam 80 km yol yaptim yakit ortalamasi 8.4 du cok sasirdim 2 saat trafikte kaldigimda 14 15 leri bekledim tabi bu daha ilk surustu ama umutlandirdi beni bu arada eco modda kullandim
Şaşkınım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam seninle birlikte hepimiz şaşırdık :)

Aracınız
Valla acaba ilk sürüş hatırına bana torpilli geçti acaba yarın sabah işe geçtiğimde tekrar bakacağım gerçi c.tesi tem boştur net bilgi olmaz ama çok garip 1.6 Dag dizel leonum 8.5 litre yakardı trafikte bu nasıl böle oldu :)) az yaksın diye boştamı geldikçe unuttum acaba:)))

_can_

0
selam arkadaslar araniza 1.6 elegance otomatik ile yeni katildim bende arac ile ilgili gözlemlerimi yeni alacak arkadaslara fikir vermesi acisindan yazayim istedim,aracı aldıktan sonra ilk depoda 43.9 litre benzin aldi ve menzili 560 km gosteriyordu.Yogun akici trafikte ara ara econ bazen normal modda deneme amacli kullandim suan ortalamam 8.3 gösteriyor.Bence otomatik araçlarda usulune uygun kullanilirsa yakit ekonomisi saglanabilir.Genel olarak arabayi kendi akisina birakip ani fren ve ani gazlamalardan kacinmak ve gaza nazikce basarak aracin devirlenmesini saglamak faydali olur diye düsünüyorum.Arabanin atikligi ve performansi gayet ideal motor sesi neredeyse yok ama lastiklerin sesini aliyor arac hafif iceri yalitim bu defa gercekten basarili süspansiyon sistemi iyi umarim araç eskidikce bu özelliklerini yitirmez.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri