Bugün Honda'nıza ne yaptınız?

Trust

0
Aracınız
Telefon kılıflı
Araba kumandası kılıflı
Direksiyon kılıflı
Kaput çamurluk filimli
Bazen misafirliğe gittiğim bazı evlerde tv kumandası poşetli hatta türkiyede ki kumandaların %85 pil kapağı kırık.
Yani demek istediğim fazla abartmamak gerek olduğunu düşünüyorum mühendis tasarımcı ne ise bir dünya kafa yorup estetik katmış hissiyat katmış onu kılıf ile hissiyatını öldürmeye ne gerek var.
Yani diyorum ki gaz maskesi ile gül koklanmaz anlayan anladı

Telefon kılıflı
Araba kumandası kılıflı
Direksiyon kılıflı
Kaput çamurluk filimli
Bazen misafirliğe gittiğim bazı evlerde tv kumandası poşetli hatta türkiyede ki kumandaların %85 pil kapağı kırık.
Yani demek istediğim fazla abartmamak gerek olduğunu düşünüyorum mühendis tasarımcı ne ise bir dünya kafa yorup estetik katmış hissiyat katmış onu kılıf ile hissiyatını öldürmeye ne gerek var.
Yani diyorum ki gaz maskesi ile gül koklanmaz anlayan anladı

Abi ben de öyle düşünüyorum ama olmuyor ya. Binlerce lira para veriyorsun hop yere düştü çizildi. İnsanın içi yanar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
Abi ben de öyle düşünüyorum ama olmuyor ya. Binlerce lira para veriyorsun hop yere düştü çizildi. İnsanın içi yanar.

O zaman şu soru geliyor aklıma satın aldığımız ürün ü bizmi satın alıyoruz yoksa omu bizi satın alıyor.
Bakın direksiyon için arkadaş kılıf dan daha iyi bir çözüm bulmuş 40 tl ye hal oluyor bence o iş daha mantıklı.

Aracınız
Hocam bu direksiyonun verdiği his benim hoşuma gitmediği icin kılıf diktim ben pek aşınmasını dert etmedim açıkcası bu kılıfın hissi daha iyi sizede tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

O zaman şu soru geliyor aklıma satın aldığımız ürün ü bizmi satın alıyoruz yoksa omu bizi satın alıyor.
Bakın direksiyon için arkadaş kılıf dan daha iyi bir çözüm bulmuş 40 tl ye hal oluyor bence o iş daha mantıklı.

Aynen o bizi satın almış gibi oluyor.

Gdyear efficient grip yaz lastiği alındı. 650tl 9 taksit. Reklem olmasın diye aldığım yeri yazmadım.

Aracınız
E5vNrB.jpg

AliExpress ten siparişimiz geldi. Yarın öndeki tizlerin de kromajı gelecek.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri