Otm.elegance benzinli

Otomatikte kisin 8.6 bence cok ii :) ben 9 un altini hic gormedim daha. Uzun yolda da 7 nin altini gormedim arac 3 aylik 2000 de daha.

Aracınız
Otomatikte kisin 8.6 bence cok ii :) ben 9 un altini hic gormedim daha. Uzun yolda da 7 nin altini gormedim arac 3 aylik 2000 de daha.

Hocam bi yanlis anlaşılma olmus 8.6 yakiyor diye ben dedim konuyu açan arkadaş degil Herneyse benim arac manuel onun etkisi var galiba

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Arkadaşlar bende aracımı benzinli aldım ve arabaya 1 ayda 650 tl lik benzin alınca arabayı servise bıraktım su anda lpg takılıyor anladım ki bu arabaya benzinli binerseniz cebiniz de delik açılır uzun yıllar binecekseniz hemen taktırın 1 yılda amorti edilir lpg benzinin bu seviyede uzun sure kalacağını da sanmayın yarın yine 5 tl olur

Sent from my iPhone using Tapatalkg iki. O

Aracınız
aynen sen 650 tl vermişsin ben 1000 tl yi geçti :)) bune ya 10.000 bin bakımdan sonra da ben taktırmayı düşünüyorum:)

Aracınız
O kadar beklemene gerek yok Hocam git taktir parana yazık

Aracınız
Arkadaşlar bende aracımı benzinli aldım ve arabaya 1 ayda 650 tl lik benzin alınca arabayı servise bıraktım su anda lpg takılıyor anladım ki bu arabaya benzinli binerseniz cebiniz de delik açılır uzun yıllar binecekseniz hemen taktırın 1 yılda amorti edilir lpg benzinin bu seviyede uzun sure kalacağını da sanmayın yarın yine 5 tl olur

Ne kadara taktırdınız ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
Hocam 2500 tl ye anlaştım montaj aynen lpg li çıkan araçlar gibi yapılacak stepte aynı şekilde sabitlenecek vs vs

Geri